Kapele, dobre jadło, obóz rycerski i wiele atrakcji. Gwiazdą XI Kermeszu Karpackich Smaków będzie Małgorzata Ostrowska (FILM, ZOBACZ PROGRAM)

16-08-2017

MRZYGŁÓD / PODKARPACIE. Wielkimi krokami zbliża się XI Kermesz Karpackich Smaków organizowany przez gminę Sanok. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Sanok, okolicznych mieszkańców oraz goszczących w naszym regionie turystów na to wydarzenie sezonu.

Impreza odbędzie się 20 sierpnia 2017 roku, na rynku w Mrzygłodzie, początek o godzinie 15:00.

Kermesz Karpackich Smaków to impreza znana w regionie i ceniona zarówno przez mieszkańców jak i gości. Ma na celu promowanie różnych form muzycznych regionu Karpat, dziedzictwa kulturowego i historycznego, a także swojskiego jadła oraz rzemiosła artystycznego.

Plakat A2-2017 (2)-1

Podczas tegorocznego Kermeszu na scenie wystąpią takie zespoły jak:
-Ale Cantare (Płoskie, Gmina Zamość),
-Pakoszowianie,
-Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Pakoszówce,
– Mażoretki „Impuls”
– Zespół folkowy Buchajtramka ze Słowacji,

Gwiazdą wieczoru będzie ikona polskiej sceny – Małgorzata Ostrowska.

Program muzyczny urozmaicony zostanie scenkami historycznymi, bezpośrednio związanymi z wydarzeniami na ziemiach gminy Sanok. Poznamy dawnego mieszkańca Horodyszcza w Trepczy – Lędzianina, dowiemy się jak to było z krzyżackimi jeńcami w Mrzygłodzie i zobaczymy popis umiejętności Jacka Dydyńskiego.

Do tradycji już weszło, że to właśnie w Mrzygłodzie poznamy Supersołtysa Powiatu Sanockiego, wyłonionego w „Plebiscycie na Supersołtysa Korso Gazety Sanockiej”.

Całości dopełnią atrakcje dla dzieci – zjeżdżalnie, zabawy pod okiem animatora, lepienie z gliny. Nowością będzie obóz rycerski oraz strefa nauki udzielania pierwszej pomocy.

Koła Gospodyń Wiejskich i rękodzielnicy nie zawiodą i wystąpią ze swoimi wyrobami. Będzie jak zwykle smacznie, kolorowo, gościnnie i bardzo rozrywkowo.

Komentarzy: 8 do “Kapele, dobre jadło, obóz rycerski i wiele atrakcji. Gwiazdą XI Kermeszu Karpackich Smaków będzie Małgorzata Ostrowska (FILM, ZOBACZ PROGRAM)”

 1. Anonim pisze:

  Wszystko ok. Tylko gdzie parkingi

 2. Jerzy pisze:

  Czy będą muejsca siedzące dla osób niepelnosprawnych twz chcieli by być ale kalectwo uniemoźliwia stanie przykre to jest.ale inwalida to teź czlowiek i chcialby zobaczyć piekną impreze

 3. ciemny sanok pisze:

  Tylko sanockiego Misiewicza nie wpuszczajcie na scenę.

 4. ~ciemny sanok pisze:

  Kretynom twojego pokroju WSTEP WZBRONIONY!!!

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.