Kolejny wygrany sparing przed startem IV ligi. Stal Sanok pokonuje Polonię Przemyśl

W piątek (21 bm.) o godzinie 18:00 na obiektach przemyskiej Polonii odbył się kolejny sparing naszych piłkarzy. Chłopcy rozegrali bardzo dobry mecz, co zresztą potwierdza osiągnięty rezultat. Co prawda, pierwsza odsłona meczu należała do gospodarzy, jednak bardzo dobra i mądra gra nie pozwoliła na utratę bramki.

20139972_1176036335836084_4140148543590315751_n

W przerwie trenerzy Kot i Ząbkiewicz dokonali pięciu zmian, podobnie zresztą jak koledzy po fachu z Przemyśla, którzy testowali m. in. kilku piłkarzy zza wschodniej granicy.

Wynik meczu otworzył w 55 minucie Mateusz Kuzio, który wykorzystał dobre dośrodkowanie Jakuba Ząbkiewicza po rajdzie lewą stroną boiska. Dwie minuty później gospodarze doprowadzili do wyrównania, jednak to nasi piłkarze zachowali więcej sił na końcową fazę meczu, co rusz wyprowadzając świetne kontrataki. Najpierw Bartosz Sieradzki wykończył świetne prostopadłe podanie ze środka pola, i w sytuacji „sam na sam” pokonał bramkarza Polonii. Wynik meczu ustalił ten sam zawodnik, który rozpoczął strzelanie, czyli Mateusz Kuzio, który w zamieszaniu podbramkowym wykazał się największym sprytem.

Wynik mógł być bardziej okazały, jednak arbiter spotkania nie podyktował rzutu karnego po ewidentnym przewinieniu w polu karnym.

Brawo Panowie, oby tak w lidze!

To drugi sparing w przerwie letniej, przygotowujący drużynę do ligi. W poprzednim również pokonujemy w wyjazdowym meczu Start Rymanów w identycznym stosunku 3-1.

POLONIA PRZEMYŚL – Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK 1:3 (0:0)

0-1 Mateusz Kuzio 55`
1-1 Polonia Przemyśl 57`
1-2 Bartosz Sieradzki 68`
1-3 Mateusz Kuzio 85`

Skład: Piotr Krzanowski (46 Michał Jarzec) – Sebastian Pawiak, Michał Śmietana, Adam Florek (46 Dawid Gąsior), Konrad Kaczmarski – Łukasz Tabisz (46 Igor Hydzik), Krystian Jaklik, Bartosz Sieradzki (46 Kamil Adamiak), Jakub Ząbkiewicz, Patryk Wójcik, Michał Borek (46 Mateusz Kuzio)