Kolizja na skrzyżowaniu Królowej Bony z Podgórzem. Już nie ma utrudnień (ZDJĘCIA)

10-04-2017

SANOK / PODKARPACIE. Przed godzina 13.00 na skrzyżowaniu ulic Królowej Bony z Podgórzem doszło do kolizji. Kierująca skoda nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy z peugeota i doprowadziła do zderzenia.

Jak informuje sanocka policja kobieta skręcała w lewo z ulicy Królowej Bony w Podgórze. Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu peugeotowi i doprowadziła do kolizji. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Były częściowe utrudnienia w ruchu, ale w tym momencie wszystko już wróciło do normy.

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Komentarzy: 13 do “Kolizja na skrzyżowaniu Królowej Bony z Podgórzem. Już nie ma utrudnień (ZDJĘCIA)”

 1. q pisze:

  Jak? No po prostu jak można skręcić komuś prosto pod koła? jeszcze żeby to w tył skody no to może by uznał że gość pomyślał a zdążę ale w przedni błotnik no kur… jak?

 2. DTTTT pisze:

  Jedna rejestracja byla RZ,drugiej nie widzialem

 3. Skoruppa pisze:

  Druga to napewno rbr

 4. I dwa wraki do klepania pisze:

  Jedna lubi wyprzedzić z przodu a druga z tyłu i po co dyskutować.

 5. JP II pisze:

  Biedna kobieta stala i sie telepala ..jeszcze z dziecmi ..

 6. Red Bull Racing pisze:

  Firma „krzak” remontuje obwodnicę A zapomina przy tym o bezpieczeństwie swoich pracowników jak i uczestników ruchu.Gdzie jest odpowiednie oznakowanie na jezdni?Jedziesz i nagle postawione jakieś pachołki i nagle koniec pasa ruchu.Czy wcześniej nie powinien być ustawiony znak ostrzegawczy roboty drogowe i znak o wyłączeniu jednego pasa z ruchu?Czy policja nie chce czy nie widzi tu problemu…Chyba że tak można???A właśnie dzisiaj był remontowany odcinek obwodnicy tuż przed tym skrzyżowaniem…

 7. Mieszkaniec pisze:

  Pytam się który to już wypadek na tym skrzyżowaniu. Może by czas cos tam wymyśleć. Może światła albo coś. Po 15:00 stamtąd wyjechać to istny cyrk. Skrecic w lewo przez co najmniej 3 pasy to nielada wyczyn

 8. o2 pisze:

  Był foto radar to i prędkość była mniejsza i można było skrecić w lewo,a teraz wyścigi na dwóch pasach.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.