Konfrontacje Kulinarne w Myczkowcach. Znany satyryk gościem specjalnym. „Widoki macie piękne, tylko góry zasłaniają” (FILM)

06-08-2017

MYCZKOWCE / PODKARPACIE. Na koronie zapory wodnej w Myczkowcach odbyły się Bieszczadzkie Konfrontacje Kulinarne. Specjalnym gościem tegorocznej edycji imprezy był znany satyryk i konferansjer, Tadeusz Drozda. Więcej informacji w materiale filmowym.

Komentarzy: 6 do “Konfrontacje Kulinarne w Myczkowcach. Znany satyryk gościem specjalnym. „Widoki macie piękne, tylko góry zasłaniają” (FILM)”

 1. Emil pisze:

  hahaha – gory zaslaniaja, to usunac gory:):)

 2. baba ze wsi pisze:

  Ci miastowi zawsze narzekają

 3. Anka pisze:

  Świetna promocja Soliny i okolic.

 4. Horst pisze:

  To człowiek z nizin ,nawykły do monotonii i płaskich krajobrazów.Takiego GORY będą męczyć!.

 5. Cały Drozda pisze:

  Płaski to jest twój mózg nie rozumiesz kabaretu i jesteś za głupi aby zrozumieć podteksty.Brawo Drozda! nie przenoś gór i nie zmieniaj się obyś nie POpadł w rynsztok jak była partia POlityczna z nią uczciwy Polak nie sympatyzuje.

 6. Anonim pisze:

  Słowa pana Drozdy na filmiku nijakie. Nikt nie bił mu braw. Przypadek? Tutaj mieszkają wspaniali ludzie, którzy nie ekscytują się sprawami sprzed dziesięciu już lat. Oczywiście doskonale rozumieją tzw. „podteksty”, jednak ponownie zaufali obecnej ekipie rządowej.

  Sam pomysł imprezy bardzo ciekawy. Tak powinno być co roku.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.