Kreatywne zajęcia, zdobywanie nowej wiedzy i fantastyczna zabawa! Zainwestuj w praktyczne wakacje swojego dziecka

09-06-2017

SANOK / PODKARPACIE. Czas wakacji to dla dzieci okres wolności, swobody i beztroski. Bardzo ważnym elementem jest fakt, że dzieci interesują się wszystkim, co je otacza, pragną poszerzać swoją wiedzę, rozwijać umiejętności oraz próbować czegoś nowego. Ta propozycja jest idealnym pomysłem na fantastycznie spędzony czas.

Energetyczne wakacje to cykl dwutygodniowych zajęć skierowanych do dzieci w wieku od 7 do 10 lat. Warsztaty zorganizowane są na bardzo wysokim poziomie, a wszystko za sprawą współpracy z Grupą Kapitałową PGE. Plan jest tak przemyślany, aby zapewnił dzieciom konstruktywne, bezpieczne i miłe spędzenie czasu.

Wakacyjne zajęcia będą trwać od 26 czerwca do 7 lipca. Pod koniec warsztatów zorganizowany będzie wyjazd dla całej grupy do Muzeum Energetyki Podkarpackiej w Rzeszowie.

Najważniejsza informacja – Zapisy już trwają! Ale wolne miejsca jeszcze są, więc wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza na stronie Podkarpackiej Fundacji Rozwoju Kultury www.interpiano.pl.

unnamed (7)

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.