KRONIKA POLICYJNA: Jazda na promilach, 6-letni zakaz prowadzenia i potrącenie pieszej

21-02-2017

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci najczęściej odbierali zgłoszenia o kradzieżach. Znalazł się też kierowca, który wsiadł za kierownice mimo zakazu oraz kierujący z ponad 2 promilami w organizmie.

Kradną na potęgę

Na Kochanowskiego nieznany sprawca okradł mieszkanie. O zdarzeniu zawiadomiła mieszkanka powiatu sanockiego. Złodziej dopasowanym narzędziem otworzył drzwi wejściowe do mieszkania, przeszukał pomieszczenia i zabrał 100 złotych oraz biżuterię.

Na Traugutta kobiecie skradziono kartę kredytową. Nieznany sprawca zbliżeniowo zapłacił skradzioną kartą w kilku punktach handlowych, powodując straty w kwocie 184,85 złotych.

46-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że złodziej zabrał jej telefon komórkowy marki Lenovo o wartości 400 zł. Do zdarzenia doszło na sali treningowej w Zahutyniu.

W Besku 51-latkowi skradziono aparat fotograficzny. Mężczyzna zawiadomił, że nieznany mu sprawca ukradł przedmiot marki Olympus wraz z kartą pamięci 4GB, o łącznej wartości 1200 zł.

W Bukowsku 25-latkowi z zamkniętego samochodu, zaparkowanego na posesji, zkradziono tubę basową, wzmacniacz, adapter MP3, gałkę zmiany biegów, mieszek lewarka i kluczyki do samochodu. Ogólna wartość skradzionych przedmiotów wyniosła 760 zł.
69-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że na terenie dworca autobusowego w Sanoku nieznany mężczyzna ukradł jej skórzaną torebkę. Wewnątrz znajdował się portfel z pieniędzmi i dokumenty. Wartość skradzionych przedmiotów wynosiła około 800 zł. Sprawca został zatrzymany w trakcie ucieczki przez dwóch przechodniów i niezwłocznie przekazany skierowanym na miejsce policjantom.

Pracownikowi Geofizyki Toruń S.A. skradziono akumulator m-ki MXB wraz z obudową, którego wartość wynosi 712 zł. Akumulator był zamontowany w linii sejsmiczne,j służącej do odczytu danych w związku z poszukiwaniem ropy i gazu.

19-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca wykorzystując chwilowe pozostawienie volkswagena na parkingu, przez uchylone okno ukradł saszetkę, w której znajdowały się dokumenty. Wartość strat wyceniono na kwotę 50 zł.

Mieszkaniec powiatu telefonicznie poinformował policję, że nieznany sprawca włamał się do jego domu. Nie wiedział, że ktoś jest w środku. Spłoszyła go kobieta przebywająca w domu.

303-122568-768x515

Groźby

30-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił policję, że znane mu osoby kierowały wobec niego groźby karalne pozbawienia zdrowia i życia. Wulgaryzmy i groźby wzbudziły u zawiadamiającego uzasadnioną obawę, że zostaną spełnione.

Miał ponad 2 promile

Policjanci w trakcie kontroli drogowej ujawnili, że 49-latek kierujący hondą ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Zdarzenia na drodze

Kierujący opel dojeżdżając do wzniesienia jezdni nie zachował należytej ostrożności i uderzył w citroena. Ten z kolei uderzył w stojący przed nim VW i renault. Kierowca citroena i pasażerka z obrażeniami ciała zostali zabrani do szpitala. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Potrącenie pieszej

23-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego kierując samochodem osobowym na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił prawidłowo przechodzącą 57-latkę. Piesza doznała stłuczenia głowy i żeber po lewej stronie oraz wstrząśnienia mózgu. Pozostała w szpitalu na obserwacji. Kierujący był trzeźwy.

6 lat zakazu

Sanoccy policjanci podczas kontroli drogowej ujawnili kierującego osobowym volkswagenem, który posiada 6-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres 6 lat wydany przez sąd.

źródło: KPP Sanok
foto: KWP

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Komentarzy: 10 do “KRONIKA POLICYJNA: Jazda na promilach, 6-letni zakaz prowadzenia i potrącenie pieszej”

 1. Spocony Burak pisze:

  RBR i wszystko jasne.

 2. .. pisze:

  wiecie co?
  jak widze jak ktoś płaci zbliżeniowo karta za dwie kajzerki to żygać mi się chce

  • XXX pisze:

   To jeszcze nic a wyobraz sobie ze np blad karty,wycofywanie,od nowa wklepywanie,bledny pin i tak ze trzy osoby :) Szlak czlowieka trafia dlatego omijam biedronki bo tylko tam taka patologia.

  • O.o pisze:

   Co masz do tego? Ja też place bo mi wygodniej płacić kartą niż mieć cały portfel drobniaków.

   A jeżeli chodzi o goefizyka Toruń drodzy panowie karma wróciła. Najpierw rozbijacie cudze auta na drodze i odwalacie manianę a teraz sami jesteście poszkodowani. Może w końcu trochę nauczy was to pokory. Nie życzę oczywiście nikomu takiej sytuacji :)

  • Kobieta dojrzała pisze:

   To widziałem! Tak płaci spocony Burak!

 3. Jestem za , a nawet przeciw pisze:

  Po trzeźwemu , to każdy głupi umie prowadzić

 4. nvm pisze:

  „zkradziono tubę basową, wzmacniacz, adapter MP3, gałkę zmiany biegów, mieszek lewarka i kluczyki do samochodu. Ogólna wartość skradzionych przedmiotów wyniosła 760 zł.#
  Ja jebbe szkoda ze kłopaków nie zajumal

 5. niedouki z esanok pisze:

  oj „redaktóry” po zaocznych kursach prywatnych uczelni…. „6-letni zakaz prowadzenia pojazdów na okres 6 lat”…… porażka, jak dziesiątki na tym portalu!!!

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.