KRONIKA POLICYJNA: Kupił zamrażarkę, ale towaru nie otrzymał. Wsiadł do cudzego auta i… pił piwo

02-08-2017

POWIAT SANOCKIE / PODKARPACIE. Kradzieże, oszustwa, nietrzeźwi kierujący to chleb powszedni dla funkcjonariuszy sanockiej Policji. Zobacz z jakimi wybranymi interwencjami radzili sobie sanoccy stróże prawa.

Sanok, ul. Lipińskiego 28.07.2017
Pokrzywdzony zawiadomił, że nieznany sprawca dokonał kradzieży wkrętarki o wartości 550 zł. Czynności prowadzi KPP Sanok.

Sanok, 29.07.2017
Pokrzywdzony zawiadomił, że nieznany sprawca z nie zamkniętego samochodu Fiat 126p dokonał kradzieży dowodu rejestracyjnego oraz dowodu wpłaty ubezpieczenia. Pokrzywdzony zastał nieznajomego mężczyznę w swoim samochodzie jak ten pił piwo. Dalsze czynności prowadzi KPP Sanok.

Zarszyn 01.08.2017r.
Pokrzywdzony zawiadomił, że za pośrednictwem portalu internetowego dokonał zakupu zamrażarki za kwotę ok. 800 zł i do chwili obecnej nie otrzymał towaru. Dalsze czynności prowadzi PP Besko.

Trepcza, ul. Sanocka 01.08.2017r.
Patrol RD ujawnił i zatrzymał nietrzeźwego kierującego. I badanie 0.26 mg/l II badanie 0,21 mg/l. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi KPP Sanok.

źródło: KPP Sanok

foto: archiwum Esanok.pl

foto: archiwum Esanok.pl

Komentarzy: 12 do “KRONIKA POLICYJNA: Kupił zamrażarkę, ale towaru nie otrzymał. Wsiadł do cudzego auta i… pił piwo”

 1. Zenio pisze:

  RBI i wszystko jasne

  • ratownik pisze:

   ALE dawka, O,26 mg/l.To się w głowie nie mieści.Każdy zaawansowany cukrzyk może mieć tyle w upalny dzień Jest się czym chwalić.
   Większych sukcesów policja nie ma?.

   • POsada 24 pisze:

    @ ratownik – Masz rację PO wyjezdżie prawie całej młodzieży na zachód w Sanoku NIC się NIE DZIEJE ! Z tego POwodu małe incydenty nabierają rozmiar „afery”. A z drugiej strony prawdziwe afery są objęte „zmową milczenia” !

 2. Czy się uczymy ?. pisze:

  Szanowna redakcjo a gdzie słowa krytyki się podziały.kto zdążył to i tak zapamięta i będzie miał odpowiednią niezmienną opinię ale dobre i to ,że do was dociera w nie sławie.

 3. Bez kwalifikacji tajnej pisze:

  Ta para policjantów z Ruchu drogowego mieszka w Trepczy przed zakończeniem służby mają stały punkt i zamiatają dmuchawką po czym spoczywają lub romansują.Przed cmentarzem od strony Sanoka postawiono znak 40/h wypadając z zakrętu policjanty są nie widoczni a ruch nie wielki.Zaczepimy za byle co ! i są wyniki.

 4. Menio pisze:

  Tsza uwarzać na tyh misiakuf

 5. .... pisze:

  0,26 mg/l to w przeliczeniu na promile jest ponad pól promila, chyba cukrzyk tyle nie będzie miał ;)

 6. jan jakub kolski pisze:

  co ma zawartośc alkoholu we krwi do cukrzycy?

 7. Ździra sanocka pisze:

  Gówno

 8. ja pisze:

  lato się już prawie kończy, a na esanoku nadal czas zimowy :D

 9. Ździra sanocka pisze:

  Co ty pierdolisz

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.