KRONIKA POLICYJNA: Oblewał samochody białą cieczą i wybijał szyby oraz amator rzucania telefonem o ścianę

02-11-2017

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci interweniowali na drogach powiatu. Zgłaszano także kradzieże oraz akty wandalizmu, gdzie sprawca oblewał pojazdy biała cieczą.

Z zakazem na motorowerze

Policjanci w trakcie kontroli drogowej motoroweru, którym podróżował mieszkaniec powiatu sanockiego ujawnili, że nie stosuje się on do decyzji wydanej przez Starostę Sanockiego dotyczącą cofnięcia uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto mężczyzna pomimo dawanych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, nie zatrzymał się do kontroli drogowej we wskazanym miejscu, lecz nadal kontynuował jazdę.

Oblewał samochody białą farbą

Sprawca uszkodził audi mieszkańca z powiatu rzeszowskiego, zaparkowany przy Słowackiego. Oblał białą cieczą karoserie pojazdu – drzwi przednie i tylne z prawej strony. W tym samym miejscu i czasie prawdopodobnie ten sam sprawca dokonał uszkodzenia renault, również oblewając karoserie białą cieczą oraz w ten samo sposób uszkodził mercedesa. W tym ostatnim przypadku wybił też szybę i zniszczył wnętrze pojazdu. Straty oszacowano na około 20 tysięcy zł. Osoby, które były świadkami zdarzeń lub mają istotne informacje dotyczące sprawcy, proszone są o kontakt z Policją.

18

Na podwójnym gazie

Policjanci z Zagórza ujawnili, że 52-latek kierował fiatem znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni i na łuku drogi wjechał do przydrożnego rowu. Kierujący z lekkimi obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Ukradł rower

Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca ukradł niezabezpieczony rower górki. Właściciel pojazd pozostawił w rejonie placu budowy. Wartość jednośladu szacuje się na kwotę 600 zł.

Wyrwał telefon i rzucił nim o ścianę

36-letni mieszkaniec powiatu leskiego zawiadomił, że podczas przebywania w jednym z lokali w Sanoku, znany mu złodziej wyrwał mu z dłoni telefon komórkowy i rzucił nim o ścianę. Przedmiot uległ zupełnemu zniszczeniu, był wart około 800 złotych.

źródło: KPP Sanok

Komentarzy: 8 do “KRONIKA POLICYJNA: Oblewał samochody białą cieczą i wybijał szyby oraz amator rzucania telefonem o ścianę”

 1. WOJTEK COME BACK pisze:

  co to sie nie wyrabia w tym Sanoku, a Pióropusz obiecywał, że bezpiecznie bedzie!

 2. Spadaj imbecylu pisze:

  Ty masz we łbie nie taki pióropusz twój w dodatku cuchnie.

 3. ..... pisze:

  jak zwykle kulturalne i merytoryczne argumenty ze strony zwolenników PiS =)

 4. do ..... pisze:

  Kropkowany debilu,

  Ja nie jestem zwolennikiem zadnej partii, lecz NIENWIDZE CHAMOW z pelo!

 5. SNK pisze:

  ciekawość pyta jaki to jest „rower górki”? bo nie wiem, nie spotkałem się z górkim rowerem?!!! tyle mnie w życiu ominęło, ojoj

 6. Takiś pisze:

  Jak mało ciekawy był by to portal, bez jego forumowego głupka!

 7. obcywsieci pisze:

  „wyrwał mu telefon i rzucił nim o ścianę”…powinien mu jeszcze ryja oklepać za nagrywanie tym telefonem cycek i tyłków dziewczyn bawiących się na imprezie. i nie żaden znany złodziej tylko ochroniarz….a nazywanie kogoś „złodziejem” na publicznym forum to chamstwo….

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.