KRONIKA POLICYJNA: Potrącenie pieszego, kradzież motoroweru i pieniędzy, jazda bez uprawnień i pod wpływem alkoholu

30-11-2017

SANOK / PODKARPACIE . W minionym tygodniu sanoccy policjanci najczęściej odbierali zgłoszenia o kradzieżach.

Nieudolna próba kradzieży motoroweru

Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca usiłował ukraść motorower, następnie porzucił pojazd kilkanaście metrów dalej. Ślady wskazują, że próbował uruchomić pojazd,powodując uszkodzenia blokady kierownicy, stacyjki i elementów zewnętrznych karoserii.Straty oszacowano na kwotę około 1000 zł.

Potrącił kobietę w pobliżu przejścia dla pieszych

Kierujący samochodem marki fiat, 30-letni mieszkaniec powiatu sanockiego w obrębie przejścia dla pieszych w Besku potrącił 48-letnią kobietę. Poszkodowana z urazem ręki została przewieziona do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Kradzież w autobusie

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że złodziej wykorzystując jej nieuwagę podczas przejazdu autobusem ukradł torbę podręczną. Wewnątrz znajdował się portfel, dokumenty oraz pieniądze.

Jechał nie posiadając uprawnień

Policjanci w trakcie kontroli drogowej samochodu marki Audi ujawnili, że kierujący nie stosuje się do wyroku sądu dotyczącego zakazu kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi.

Wsiadł za kierownicę po wypiciu alkoholu

Patrol policji w trakcie kontroli drogowej ujawnił, że kierujący oplem 43 – letni mieszkaniec powiatu sanockiego był nietrzeźwy. Badanie na zawartość alkoholu wykazało 0.35 mg/l

Złodziej w firmie

Mieszkaniec powiatu krośnieńskiego zawiadomił, że w szatni dla pracowników w budynku firmy mieszczącej się na terenie powiatu sanockiego włamywacz po pokonaniu zabezpieczeń szafki, zabrał z pieniądze w kwocie 220 zł.

ŹRÓDŁO: KPP Sanok

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Komentarzy: 8 do “KRONIKA POLICYJNA: Potrącenie pieszego, kradzież motoroweru i pieniędzy, jazda bez uprawnień i pod wpływem alkoholu”

 1. Herod pisze:

  0,35 toż to nayebane, jak on mógł wsiąść za kierownicę?! Ledwo się na nogach trzymał. Ja wszystko rozumiem, ale rujnowanie ludziom życia za 0,3 promila jest tak samo chore jak jazda na 3 promilach.

 2. ONR pisze:

  Zaraz wjeżdża,TRZEŹWE PORANKI to tylko w Polsce, za granicą nie mają prawa cie zatrzymać, sprawdź statystyki tych co mają do 0,8, ile powodują wypadków? Znikomy procent, a p..ne przez później!

  • Aaaa pisze:

   Boze zabiez ONR na drugi swiat… Bo to ludzie niedouczeni… A wszystkich tych co znam i sa w moim otoczeniu to ćpaja zioło i białko

  • Tkmek pisze:

   Czlowieku pomieszkaj zagranica to zobaczysz jak zatrzymuja. Polaczkow sie nie czepiaja bo udajecie ze angielskiego nie znacie. Sa surowsze przepisy niz u nas.

 3. Za granica pisze:

  W Norwegi tez sa trzezwe poranki , przewaznie w poniedzialki.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.