KRONIKA POLICYJNA: Potrącenie pieszej, nieudane zakupy przez internet, kierowcy na procentach

08-08-2017

POWIAT SANOCKI / PODKARPACIE. Nietrzeźwi kierujący to niestety zjawisko spotykane na naszych drogach. Kradzieże, oszustwa, potrącenie pieszej… Z jakimi interwencjami w ostatnim tygodniu borykali się sanoccy policjanci?

01.08.2017r. Sanok, ul. Tuwima

Pokrzywdzony zawiadomił, że nieznany sprawca wykorzystując jego nieuwagę z miejsca zamieszkania dokonał kradzieży laptopa marki Lenovo o wartości ok. 950 zł. Czynności prowadzi KPP Sanok.


02.08.2017r. Sanok, ul. Krakowska 

Kierujący samochodem marki Toyota Corolla mieszkaniec powiatu krośnieńskiego nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do potrącenia pieszej, mieszkanki powiatu sanockiego, znajdującej się na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kierujący pojazdem był trzeźwy. W wyniku zdarzenia pokrzywdzona doznała ogólnych obrażeń ciała i pozostała na obserwacji szpitalnej. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy kat. B,C,T. Czynności prowadzi KPP Sanok.


02.08.2017r. Zarszyn

Kierujący motorem marki Yamaha mieszkaniec powiatu brzozowskiego w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania zderzył się bocznie z kierującym samochodem marki Opel Astra mieszkańcem powiatu sanockiego wykonującym manewr skrętu w lewo. W wyniku zdarzenia kierowca motoru doznał złamania nogi i żeber. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Czynności prowadzi PP Besko.


02.08.2017r. ul. Krakowska

Kierujący pojazdem marki Seat Ibiza wykonując manewr cofania uderzył w zaparkowany pojazd marki Fiat Bravo, w którym przebywała pasażerka a następnie próbował pieszo oddalić się z miejsca zdarzenia. Zaalarmowany o powyższym przez pasażerkę, kierowca pojazdu ujął sprawcę zdarzenie i przekazał policjantom. Wykonano badanie trzeźwości sprawcy I wynik – 0,96 mg/l, II wynik – 1,02 mg/l, II wynik – 0,95 mg/l. Dalsze czynności prowadzi KPP Sanok.


03.08.2017r. Sanok, ul. Jagiellońska

Policjanci Ruchu Drogowego ujawnił że kierujący rowerem mieszkaniec powiatu sanockiego znajduje się w stanie nietrzeźwości . I badanie 0.36 mg/l, II badanie 0.29 mg/l,III badanie 0.26 mg/l.Czynności prowadzi KPP Sanok.


03.08.2017r. Liszna

Pokrzywdzona zawiadomiła, że na portalu społecznościowym dokonała zakupu telefonu komórkowego marki iPhone 6S, za który zapłaciła przelewem kwotę 800 zł. Do chwili obecnej nie otrzymała zamówionego towaru jak też zwrotu pieniędzy oraz brak kontaktu ze sprzedającą. Czynności prowadzi KPP Sanok.


04.08.2017r. Sanok, ul. Poprzeczna

Patrol policji ujawnił, że kierujący pojazdem marki Mitsubishi Outlander zamieszkały powiat chojnicki znajduje się w stanie po użyciu alkoholu – I badanie – wynik 0,24 mg/l, II badanie 0,17 mg/l, III badanie 0,16 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Czynności prowadzi KPP w Sanoku.

foto: archiwum tvPodkarpacie.pl

foto: archiwum tvPodkarpacie.pl

KPP Sanok

Komentarzy: 9 do “KRONIKA POLICYJNA: Potrącenie pieszej, nieudane zakupy przez internet, kierowcy na procentach”

 1. . pisze:

  A pan z nowosielc czeka spokojnie na emeryturę

 2. jacek pisze:

  Ano właśnie.Co z// policjantem z Nowosielec???

  • Wojtek pisze:

   A no nic…Kiedys to sie nazywało „władza ludowa” a teraz tez tak powinno się nazywać,bo „głupi naród to kupi” – (jak powiedział znany polityk) i kupił obiecanki szczególnie na podkarpaciu ..A teraz tym ludem łątwo rządzić i jeszcze łatwiej wcisnąć kit w rodzaju „trzeżwości” winowajcy zdarzenia w Nowosielcach. I tak się będzie ciągła sprawa jak przysłowiowy „smród po gaciach” i nikt nie może zrobić koło d… prawdziwemu sprawcy zdarzenia..i o to chodzi…aby rządzić „głupim ludem”…

  • Gdsg pisze:

   Policjant z Nowosielec był sg, potem policja, więc teraz to już chyba tylko do BOR-u :))

 3. ja tez jestem ciekaw. pisze:

  no wlasnie co tam sie wydorzylo i jak ta sprawa sie zakonczyla,napiszcie..

 4. obserwator pisze:

  Iphone 6s za 800zł gratuluję naiwności. Gdybym za taka kwotę miał go kupić to tylko za pobraniem . Więcej rozsądku przy zakupach tego typu i takich okazjach!!!

 5. sanoczanin pisze:

  Dlaczego od dwoch tygodni nie ma nic na temat wypadku spowodowanego przez taxi Ankara na przejsciu dla pieszych skrzyżowanie Kościuszki z Sienkiewicza? Wracałem tamtędy pare minut po północy z soboty na niedzielę nie widziałem zdarzenia ale wyglądało to po wyglądzie samochodu poważnie.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.