KRONIKA POLICYJNA: Upadek z wozu z sianem i złamane żebra, groźby w hotelu, wypadek przy ścince drzewa

21-06-2017

SANOK / PODKARPACIE. W minionych dwóch tygodniach sanoccy policjanci mieli pełne ręce roboty. Na drogach powiatu sanockiego doszło do kilkunastu zdarzeń, było tez sporo nietrzeźwych kierowców.


Nie żałowali sobie alkoholu

34-latek z powiatu sanockiego prowadził samochód w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyzna posiada zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych w okresie od 27.06.216 r. do 27.06.2020 r.

W Porażu sanoccy policjanci podczas kontroli drogowej ujawnili kolejnego kierowcę, który wsiadł za kółko po alkoholu. Badanie wykazało, że miał prawie 2 promile w organizmie.

62-latek z powiatu tarnowskiego kierował osobówką, będąc w stanie nietrzeźwości. Miał około 1,5 promila alkoholu we krwi.

62-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował skodą, znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał prawie 1,5 promila alkoholu we krwi.

Mieszkaniec powiatu sanockiego kierował ciągnikiem rolniczym marki Ursus znajdując się w stanie nietrzeźwości. Miał blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Policjanci w trakcie kontroli drogowej ujawnili, 51-latka kierującego motorowerem, który miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Jechał mimo zabranych uprawnień

W Bukowsku policjanci podczas kontroli drogowej ujawnił 48-latka, który mimo zakazu prowadzenia pojazdów do kwietnia 2020 roku, podróżował motorowerem.

Patrol policji zatrzymał do kontroli drogowej kierującą volkswagenem. W trakcie czynności okazało się, że mieszkanka powiatu sanockiego obecnie posiada zakaz prowadzenia pojazdów.

Uszkodzenie komory termicznej i straty na kilkanaście tysięcy

Na terenie zakładu obróbki drewna doszło do uszkodzenia komory termicznej oraz znajdującego się w niej wsadu – czyli desek poddawanych obróbce. Prawdopodobnie przyczyną zdarzenia był samozapłon drewna. Właściciel zakładu wstępne straty oszacował na kwotę 16 000 zł.

plicja2

Spór o granice

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że znany jej mężczyzna usunął z działki znak, wyznaczający granice dwóch posesji. Znak został postawiony przez uprawnionego geodetę w 2013 roku.

Porysowane BMW

21-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca porysował ostrym narzędziem powierzchnię lakierniczą BMW. Samochód stał na parkingu przyblokowym. Straty oszacowano na kwotę 1300 złotych.

Okradł starszą panią

70-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że podczas wsiadania do autobusu nieznany jej sprawca z torebki damskiej ukradł portfel wraz z dowodem osobistym, legitymacją emeryta, srebrnym łańcuszkiem oraz pieniędzmi w kwocie 56 złotych.

Przygniótł go pień

51-letni mieszkaniec powiatu sanockiego podczas ścinania drzewa na własnej działce został przygnieciony przez fragment pnia. Jego żona chcąc mu pomóc użyła piły. Jednak gdy ścinała drzewo jego odłam zranił jej rękę. Obydwoje zostali przewiezieni do szpitala. Mężczyzna doznał złamania otwartego i zamkniętego nogi prawej natomiast kobieta ma ranę szarpaną ramienia.

Upadek na torowisko

Pracownica firmy, 57-letnia mieszkanka powiatu sanockiego, przechodząc w okolicy torowiska technologicznego, najprawdopodobniej na skutek nieuwagi przewróciła się i upadła na betonową posadzkę . W wyniku zdarzenia doznała złamania szyjki lewej kości udowej.

14-letni rowerzysta wjechał w osobówkę

14-letni rowerzysta z powiatu sanockiego, zjeżdżając z wzniesienia, na łuku drogi, zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku ruchu samochodem osobowym, którym kierowała 31-letnia mieszkanka powiatu sanockiego. Po zdarzeniu uczestnicy rozjechali się do swoich domów. Matka chłopca przewiozła go do szpitala, gdzie stwierdzono ranę ciętą nogi i podejrzenie wstrząśnienia mózgu. Po opatrzeniu 14-latek został wypisany do domu. Kierująca samochodem była trzeźwa.

Włamanie do sklepu. Skradziono kilkanaście tysięcy złotych

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że nieznani jej sprawcy po pokonaniu zabezpieczeń w sklepie, weszli do pomieszczenia biurowego skąd zabrali kilkanaście tysięcy złotych.

Wypadek w Zahutyniu

Kierujący hondą, na prostym odcinku drogi nie zachował należytej ostrożności i nie zauważył stojącego prawidłowo na skrzyżowaniu pojazdu marki skoda, którym kierowała mieszkanka powiatu sanockiego. Próbując go ominąć zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym citroenem. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznały cztery osoby.

Groził mu w hotelu

57-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że znany mu mężczyzna na terenie hotelu wypowiadał wobec zgłaszającego groźby pozbawienia życia, przy czym wzbudziły one w zagrożonym uzasadnioną obawę, że zostaną spełnione.

Spadł z wozu z sianem. Złamał żebra

Pasażer znajdujący się na tylnej części wozu z sianem, który był przypięty do ciągnika rolniczego, zsunął się z wozu i upadł na twardą nawierzchnię drogi. W wyniku zdarzenia złamał dwa żebra, miał też krwiaka głowy. Ranny pozostał w szpitalu.

Pożar mebli w piwnicy

Pożar w piwnicy budynku mieszkalnego. Z bliżej nieznanych powodów zapaliły się stare meble znajdujące się w tym pomieszczeniu. Obrażeń doznał mężczyzna mieszkający nad piwnicą, który został przetransportowany do szpitala w Sanoku. Po przeprowadzonych badaniach zwolniono go do domu. Policja ustala przyczynę pożaru.

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.