KRONIKA POLICYJNA: Złodziej łyżew, ginące drogie telefony i zderzenie z motocyklem

08-11-2017

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci najczęściej odbierali zgłoszenia o kradzieżach i włamaniach.

Wszedł przez kotłownie i ukradł 3,5 tys. złotych

W Trepczy do szło do kradzieży. 36-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że złodziej wykorzystując częściowo uchylone okno od pomieszczeń kotłowni, wszedł do wnętrza budynku . Następnie z szafy na piętrze zabrał 3,5 tys. zł po czym wyszedł przez drzwi balkonowe.

Z zakazem za kierownicą

Policjanci ruchu drogowego w trakcie kontroli seata ujawnili, że kierujący nim nie stosuje się do wyroku sądu zakazującego mu kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi.

Z kolei w trakcie kontroli drogowej motoroweru policjanci ujawnili, że kierujący także nie stosuje sie do wyroku sądu.

Clipboard01

Ukradł łyżwy z piwnicy

Mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że nieznany mu sprawca pokonał zabezpieczenia drzwi wejściowych do piwnicy w jednym z bloków. Kiedy dostał sie do środka zabrał jedną parę łyżew o wartości 140 zł.

Z kieszeni spodni zabrał telefon

Mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że złodziej z kieszeni spodni jej syna ukradł telefon komórkowy marki Huawei. Wartość strat oszacowano na kwotę 1475 zł.

Telefony giną w szkole

18-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego zawiadomiła, że nieznany jej sprawca, w nieustalonych okolicznościach na terenie jednej ze szkół, ukradł jej telefon komórkowy marki Sony. Wartośc przemiotu oszacowano na około 400 zł.

Kolizja na Kościuszki

64-latek z powiatu sanockiego kierujący toyotą podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie zauważył prawidłowo jadącego z naprzeciwka motocykla marki Yamaha i doprowadził do zderzenia z pojazdem. W wyniku zdarzenia 45-letni motocyklista doznał obrażeń nogi.

źródło: KPP Sanok

Komentarzy: 6 do “KRONIKA POLICYJNA: Złodziej łyżew, ginące drogie telefony i zderzenie z motocyklem”

 1. QEF pisze:

  patologia

 2. janek pisze:

  „Z zakazem za kirownicą” – kiriwnica ???

 3. ZnaFca pisze:

  W redakcji DO SZŁO do dewastacji umysłowej. Co za cymbały piszą te artykuły?!?! W każdym jednym byk!!!

 4. jan pisze:

  Kronika policyjna.a ludzie również czekają na info o koledze z Nowosielec!!!

  • porodowka pisze:

   Przyjaciel z Nowosielec zapłacił mandat, następnie pojechał do pracy dzielnicowego w pewnej miejscowości w gminie Sanok.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.