Lao Che, Ahankara i aktorzy Teatru Wandy Siemaszkowej. Muzyczne świętowanie VIII Nocy Kultury Galicyjskiej (ZDJĘCIA)

22-05-2017

SANOK / PODKARPACIE. W miniony weekend zorganizowano VIII edycję Nocy Kultury Galicyjskiej. W Skansenie i na Zamku prezentowano filmy, spektakle i koncerty. Gwiazdą niedzielnego wieczoru był zespół LAO CHE, który przyciągnął rzesze fanów.

Za nami kolejne Noce Kultury Galicyjskiej. Jak zawsze mogliśmy liczyć na wspaniałą widownię, która pomimo upału w sobotę i mało sprzyjającej aury w niedzielę, nie zawiodła.

Na scenie Dziedzińca Zamkowego w Sanoku widzowie mieli przyjemność zobaczyć spektakl muzyczny „Piosenka jest dobra na wszystko” w wykonaniu aktorów Teatru Wandy Siemaszkowej z Rzeszowa. Z kolei niedziela stała się świętem muzyki i przede wszystkim zespołu Lao Che, którego nikomu nie trzeba było przedstawiać. Grupa dała koncert na scenie Sanockiego Skansenu.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z imprezy. Przed Państwem zespół Lao Che, grupa Ahankara oraz aktorzy Teatru Wandy Siemaszkowej w przedstawieniu muzycznym „Piosenka jest dobra na wszystko”.

foto: Starostwo Powiatowe w Sanoku

Komentarzy: 4 do “Lao Che, Ahankara i aktorzy Teatru Wandy Siemaszkowej. Muzyczne świętowanie VIII Nocy Kultury Galicyjskiej (ZDJĘCIA)”

  1. Polak bardzo mały pisze:

    przecież i tak wiadomo, że największymi artystami w Sianoku są Jarosław i Antonii, lansowani przez wszechświatowe radio i telewizję ojca bez dzieci :)

  2. lyro pisze:

    Bardzo dobry koncert – mimo niewielkiej publiki(a wstęp był wolny), zespół zachował pełen profesjonalizm grając bez fuszery.Brawa dla LAO CHE, brawa za zaproszenie tak klasowego zespołu i brawa dla tych co byli!!!

  3. JA pisze:

    Nie zapominajmy, że było jeszcze wiele innych fajnych występów m.in. świetny sanocki zespół AHANKARA, który zadebiutował z impetem na przełomie 2016/2017. Wielkie gratulacje chłopaki!!

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.