Lao Che, Ahankara i aktorzy Teatru Wandy Siemaszkowej. Muzyczne świętowanie VIII Nocy Kultury Galicyjskiej (ZDJĘCIA)

22-05-2017

SANOK / PODKARPACIE. W miniony weekend zorganizowano VIII edycję Nocy Kultury Galicyjskiej. W Skansenie i na Zamku prezentowano filmy, spektakle i koncerty. Gwiazdą niedzielnego wieczoru był zespół LAO CHE, który przyciągnął rzesze fanów.

Za nami kolejne Noce Kultury Galicyjskiej. Jak zawsze mogliśmy liczyć na wspaniałą widownię, która pomimo upału w sobotę i mało sprzyjającej aury w niedzielę, nie zawiodła.

Na scenie Dziedzińca Zamkowego w Sanoku widzowie mieli przyjemność zobaczyć spektakl muzyczny „Piosenka jest dobra na wszystko” w wykonaniu aktorów Teatru Wandy Siemaszkowej z Rzeszowa. Z kolei niedziela stała się świętem muzyki i przede wszystkim zespołu Lao Che, którego nikomu nie trzeba było przedstawiać. Grupa dała koncert na scenie Sanockiego Skansenu.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z imprezy. Przed Państwem zespół Lao Che, grupa Ahankara oraz aktorzy Teatru Wandy Siemaszkowej w przedstawieniu muzycznym „Piosenka jest dobra na wszystko”.

foto: Starostwo Powiatowe w Sanoku

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.