LESKO: Ponad 400 przebadanych kierowców. Jeden nietrzeźwy

16-05-2017

LESKO / PODKARPACIE. Wczoraj (15 bm.) lescy policjanci przeprowadzili na drogach naszego miasta działania „Trzeźwy poranek”. W akcję zaangażowane były patrole ruchu drogowego oraz innych służb. Ich zadaniem było sprawdzanie stanu trzeźwości kierowców. Przebadano 405 kierujących pojazdami. Wśród nich jeden był pod wpływem alkoholu, w organizmie miał 0,33 promila.

Na zwiększenie szybkości, a tym samym ilości kontroli, wpływa dodatkowo coraz lepsze wyposażenie patroli w nowoczesne urządzenia o nazwie Alcoblue. Tego typu akcje organizowane są systematycznie.

Na terenie działania KPP Lesko zorganizowano kilka  punktów kontrolnych. Wśród przebadanych 405 kierujących pojazdami jeden okazał się nietrzeźwy. 31-letni mieszkaniec Glinnego, kierujący toyotą yaris miał w organizmie 0,33 promila alkoholu.

303-128508

303-128509

303-128511

źródło: KPP Lesko

PORCELANOWY ZAKĄTEK IZMIR

Komentarzy: 4 do “LESKO: Ponad 400 przebadanych kierowców. Jeden nietrzeźwy”

 1. hedon pisze:

  Biedaczysko, jechał po wieczornym piwku, pół godziny później i byłby czysty, a teraz to chore prawo i przepisy zrobią z niego największego alkoholika.

  • Kierowca pisze:

   Trzeźwe poranki są głupie. Trzeba sprawdzać trzeźwość w nocy jak kierowcy po pijaku wracają z imprez. Rano łapie się głównie nięszczęśników…

 2. Monopol pisze:

  W krajach cywilizowanych jest 0.8 i jest OK. U nas pijaki i pijaczyny.

 3. Mario pisze:

  Policja pilnuje prawa .??????
  Czemu nie napiszecie ze to nie zgodne z prawem.
  Policja ma obowiazek sprawdzic czy kierowca jest trzezwy jak zlamie przepisy a nie takie cos nigdy sie nie podalem kontroli na takich blokadach
  Nie ma takiego artykulu .

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.