Mistrzyni uczyła młodych sanoczan jazdy figurowej na łyżwach (ZDJĘCIA)

17-02-2017

SANOK / PODKARPACIE. W Arenie Sanok organizowane są cykliczne zajęcia z jazdy figurowej na lodzie. Aktualnie prowadzi je była reprezentantka Polski Julia Bernaś, która jeszcze nie tak dawno doskonaliła technikę jazdy na łyżwach… sanockich hokeistów. Treningi cieszą się dużym zainteresowaniem. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Zajęcia z łyżwiarstwa figurowego odbywają się w Arenie Sanok przez cały sezon zimowy, w każdy czwartek od godziny 16:30. W treningach uczestniczą trzy grupy, każda na lodzie przebywa przez godzinę. Pląsów na tafli uczy Julia Bernaś, była reprezentantka Polski. Co ciekawe, kilka lat temu została ona zaangażowana do podszkolenia techniki jazdy na łyżwach sanockich hokeistów.

Julia Bernaś – Była reprezentantka Polski w łyżwiarstwie figurowym, zdobywczyni Pucharu Europy we Włoszech, trenowana przez Aleksjeja Miszyna (trenera Mistrzów Rosji) w St.Petersburgu, niejednokrotnie zapraszana na pokazy w kraju i za granicą (między innymi do Francji przez Mera miasta Nice). Określana „Rewelacją Marymontu” i wyróżniona przez miesięcznik „PANI” jedną ze 100 Polek roku ’98.

Foto: Tomasz Sowa

źródło: Red., materiały nadesłane

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.