Młodzi strażacy z Zagórza otrzymali prezenty od ministra (ZDJĘCIA)

04-12-2017

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Druhny i druhów z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP KSRG Zagórz w trakcie ich niedzielnej (03.12) zbiórki odwiedził Łukasz Kudlicki – Dyrektor Gabinetu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka, przekazując podarunki i gadżety promujące rządowy program „RAZEM BEZPIECZNIEJ” im. Władysława Stasiaka.

Spotkanie z udziałem członków Zarządu OSP Zagórz oraz burmistrza Zagórza Ernesta Nowaka, stało się również okazją do prezentacji nowego samochodu pożarniczego. Zagórscy strażacy podziękowali przedstawicielowi MSWiA za życzliwość i owocną współpracę, która rozpoczęła się przy okazji Akcji Społecznej I Bieszczadzka Siekierezada Kolejowa. Jej uczestnicy, wśród których znaleźli się druhowie z OSP Zagórz, w dniach 21-22 października 2016 r. udrożnili ok. 8 – kilometrowy, nieużytkowany od 1994 r. odcinek linii kolejowej nr 102 od granicy z Ukrainą w kierunku na Przemyśl.

Źródło: Gmina Zagórz

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Komentarzy: 3 do “Młodzi strażacy z Zagórza otrzymali prezenty od ministra (ZDJĘCIA)”

 1. Samo życie pisze:

  No a teraz otrzymali nowy wóz i mikołaja którego wór sięgał 8 kilometrów.No i teraz są widoczne tory kolejowe a ich brak można zauważyć z Drona co wskazywało by na złodzieja.

 2. łoł pisze:

  Druhny i druhowie MDP OSP Zagórz nigdy w niedzielę nie mają zbiórek.
  A to się Nowak objawił , pewnie wybory idą?

 3. gosc pisze:

  Jak macie sie glupio wypowiadac to nie piszcie glupot MDP to jeszcze dzieci ucza sie jak pomagac innym a wy potraficie chyba nie? A oni to potrafia i nie ma nic wspólnego z ta wizyta

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.