Nawrócony raper u Franciszkanów. Kolejny Wieczór Chwały ECHO

05-01-2017

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższą sobotę (7 stycznia) o godz. 19.30 w klasztorze Ojców Franciszkanów odbędzie się drugi już Wieczór Chwały. Na spotkaniu będzie można między innymi wysłuchać świadectwa nawrócenia Dobromira Makowskiego, wychowanka ulicy, uwolnionego przebaczeniem.

Podczas wieczoru, które zostało nazwane ECHO, swoją historię opowie Dobromir „MAK” Makowski. Wychowanek domu dziecka i ulicy. Były narkoman i złodziej. Po ludzku spisany na straty. Nie poddał się jednak i dzisiaj może opowiadać jak wygrał z życiowym dnem, trudną przeszłością, jak wybaczył swoim rodzicom i jak w tym wszystkim poznał Jezusa.

Po świadectwie rozpocznie się czas uwielbienia Pana Jezusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie. Będzie też możliwość skorzystania ze spowiedzi. Każdy będzie mógł na chwilę się zatrzymać, odpocząć od codziennych trosk i zastanowić nad rzeczami najbardziej istotnymi w życiu.

Będzie też możliwość zapoznania się i zaprzyjaźnienia z mało popularnym, ale wyjątkowym świętym. Zostaną również wystawione jego relikwie. Kim będzie ten święty okaże się dopiero podczas wieczoru i na razie jest to owiane tajemnicą.

Nie zabraknie też czegoś dla głodomorów. Franciszkanie przygotują smaczny poczęstunek. Wydarzenie zakończy się ok. godz. 22:30. Wieczór chwały skierowany jest zarówno do młodzieży i osób dorosłych. Pan jest Wielki i działa wielkie rzeczy. Przyjdź i zobacz jak MIŁOŚĆ wyciąga człowieka z bagna. Zaprasza Młodzież Franciszkańska i oo. Franciszkanie!

red.

15909801_1157900734329984_357821299_n

PORCELANOWY ZAKĄTEK

Komentarzy: 11 do “Nawrócony raper u Franciszkanów. Kolejny Wieczór Chwały ECHO”

 1. Patrycja pisze:

  Byłam kiedyś na świadectwie Dobromira i każdemu kto może przyjść polecam by go wysłuchać. To naprawdę niesamowity,sympatyczny człowiek.. Jak wiele wiara uczyniła w jego życiu ,aż warto wysłuchać wszystkiego o czym opowie.

 2. Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu pisze:

  Szczęść Boże moim studentom. Za artykuł zaliczam Wam pracę semestralną. Przypominam, że egzamin z PR jest przełożony na następny tydzień. Alleluja i do przodu.

 3. Greg pisze:

  Zaproście np. Krzysztofa Pieczyńskiego, chętnie posłuchamy jego świadectwa.

 4. obłudnicy pisze:

  zaprawdę powiadam wam, strzeżcie się nowo nawróconych

 5. ann pisze:

  Ja wiem jakie to relikwie. Szczebel z drabiny jaka śniła się Jakubowi i kopytko osiołka którym jechała święta rodzina.

 6. zeus pisze:

  o to musiał przejsć ładne pranie mózgu!

  • Prometeusz pisze:

   Zeusie najpierw go posłuchaj mozesz to zrobić na youtube, Mak był złodziejem i nożownikiem z ulicy teraz prowadzi zajecia na uczelni. Jeśli znasz kogoś kogo tak przemieni pranie mózgu to poleć go.

 7. Xyz pisze:

  A gdzie jest to spotkanie?

 8. MIMJ pisze:

  Synu weź najbliższą Ci osobę i idź Jezus cierpliwie czeka.

 9. Rap pisze:

  Jest Git Ziom

 10. Bylam tam pisze:

  Piekne swiadectwo.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.