Nietrzeźwa kierująca spowodowała kolizję, po czym znieważyła lekarza, który udzielał jej pomocy

03-10-2017

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci skierowani na miejsce kolizji drogowej ujawnili, że sprawczyni zdarzenia jest nietrzeźwa. Kobieta w trakcie wykonywania czynności, była agresywna i nie chciała się uspokoić. Przewieziona do szpitala znieważyła lekarza. Zatrzymano ją do czasu wytrzeźwienia i przeprowadzenia dalszych czynności.

W niedzielę po godz. 20, policjanci zostali skierowani na ul. Mickiewicza, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący volkswagenem zatrzymał się z uwagi na czerwone światło nadawane przez sygnalizator. W tym czasie na tył jego pojazdu najechała kierująca fiatem.

W trakcie interwencji kierująca fiatem stała się agresywna, nie chciała się uspokoić ani podporządkować poleceniom policjantów. Dodatkowo w trakcie udzielania jej pomocy medycznej, próbowała uciec z karetki. Policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu jej do czasu wytrzeźwienia i uspokojenia się.

Podczas oczekiwania na opinię lekarską, co do stanu zdrowia zatrzymanej, kobieta znieważyła lekarza. 41-latka została osadzona w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszała zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz znieważenia lekarza.

policja

Źródło: KPP Sanok

PORCELANOWY ZAKĄTEK IZMIR

Komentarzy: 7 do “Nietrzeźwa kierująca spowodowała kolizję, po czym znieważyła lekarza, który udzielał jej pomocy”

 1. 09 pisze:

  RBR i wszystkp jasne.

 2. baba bez bolca dostaje..... pisze:

  pewnie stara panna, jakby ją przebolcować to by nie miała głupich pomysłów!!

 3. Blondi pisze:

  No cóż, muszę się zgodzić z powyższym komentarzem.

 4. Piter pisze:

  jaka stara?przecież pisze wyrażnie,że to ;rycząca:czterdziestka

 5. Diagnoza w rozumowaniu pisze:

  Za znieważenie lekarza to tak od policji czy prywatnie.Na pewno musiała być PO capie.

 6. Peace pisze:

  Z laskami to zawsze jest tak, że jak się porządnie napier*dolą, a w pobliżu brak jest zaganiaczka, to zaczyna im nieźle odbijać.

  Słusznie zauważył w swoich dywagacjach Konfucjusz mówiąc „baba bez bolca, dostaje pier*dolca”.

  Pilnujcie więc drodzy panowie swoich współtowarzyszek, kiedy są pod wpływem alkoholu, bo możliwość pójścia bokiem w waszym związku jest bardzo realna!

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.