Niszczyli przystanek i zaatakowali małżeństwo, które zwróciło im uwagę

27-02-2017

SANOK / PODKARPACIE. Dwoje przechodniów zareagowało na chuligańskie zachowanie kilku młodych osób, które dewastowały przystanek autobusowy. Sprawcy zamiast się uspokoić, zaatakowali małżeństwo, które zwróciło im uwagę. Policjanci zatrzymali agresywną 19-latkę i 18-latka, który przyznał się do niszczenia przystanku.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 19.30, na ul. Kościuszki w Sanoku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dwoje przechodniów zauważyło obok budynku poczty grupkę młodych ludzi. Trzech mężczyzn i kobieta kopali w przystanek oraz kosz na śmieci, wykrzykiwali przy tym wulgarne słowa. Mężczyzna podszedł do wandali i chciał ich uspokoić, wtedy został uderzony w twarz przez jednego z awanturników. Wystraszona żona mężczyzny zadzwoniła po Policję. W tym czasie podbiegła do niej młoda dziewczyna, która chwilę wcześniej niszczyła przystanek i uderzyła zgłaszającą. Pozostali chuligani rozbiegli się.

Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali 19-letnią awanturniczkę. Kobieta była agresywna, nie stosowała się do poleceń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma w organizmie 1,6 promila alkoholu. 19-latka została zatrzymana do wytrzeźwienia. Kilkanaście minut później policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, który przyznał się do niszczenia przystanku. Funkcjonariusze ustalają tożsamość dwóch pozostałych wandali.

W tej sprawie policjanci prowadzą postępowanie, które swój finał znajdzie w sądzie.

5091474052412

KPP Sanok

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Komentarzy: 39 do “Niszczyli przystanek i zaatakowali małżeństwo, które zwróciło im uwagę”

 1. mariano italiano pisze:

  3 na jednego banda lysego powinien rozniesc ich jak gnoj po polu ;)

  • Baraj2011@Interia.pl pisze:

   Szkoda, bo gdyby trafili na mnie nie poszło by im tak łatwo, choc w sumie udezyc scierwo 18-letnie i płacić pzniej odszkodowania oraz być naciaganym po sądach to też się nie usmiecha.

  • STOP WYKORZYSTYWANIU OBCOKRAJOWCÓW W OBOZACH PRACY pisze:

   w ADR Polska ( ATW ) UKRAIŃCY Pracują po 68 godzin tygodniowo ( tym godzin nocnych ) !! bez przeszkolenia na stanowisku pracy jednego dnia mogą pracować w różnych zawodach np ślusarz za chwile spawasz a za 2 godziny tłoczarz chodź nie mają badan na stanowisku operatora maszyn tłocznych a na umowie zatrudnieni są jako monterzy jest to jawne łamanie przepisów bhp i prawa pracy przez zarząd po majstrów !!

 2. NN pisze:

  Patrioci przygotowują się do obrony ojczyzny podczas sobotniego marszu :)

 3. aga pisze:

  NN tak ci napisza na nagrobku matole! NN

 4. Proszę o stosowny wymiar kary ! pisze:

  To są skutki wychowania bezstresowego. Nie powinni uniknąć kary. Kara powinna być dolegliwa pracą społeczną i grzywną,Ponadto sprawa z urzędu za znieważenie publiczne i użycie siły wobec interweniujących osób.Policja winna co najmniej podziękować osobom za obywatelskie zachowanie którzy przyczynili się w większym stopniu do ujęcia wandali narażając się na uszczerbek na zdrowiu lub poważniejsze zagrożenie za co policja ma płacone w związku ze służbą.Jeżeli tak się stanie to pomoc i poparcie społeczne się znajdzie i przyczyni się na szacunek wobec policji i wymiaru sprawiedliwości.Szanowna redakcjo chciałbym poznać wynik zakończenia tej sprawy.Nie cierpię wandali w takim wieku wykonywałem wiele czynów społecznych dla dobra ogółu i szanuję cudzą pracę.

  • Hh pisze:

   Myśle że to bardziej skutki wychowania ‚stresowego’ przemoc w domu powoduje przemoc poza domem to smutne ale tak jest. Poznałem trochę takich ‚wandali’ i w domach u nich nie ciekawie później odragowyeują to na przystanku albo na ludziach czy nawet w szkole.

  • .......... pisze:

   Grzywna to głupota bo zapłacą rodzice. 300 godzin prac społecznych.

 5. NN powiedział co wiedział pisze:

  To nie NN to ten zdegradowany matoł kodziarski który tu zabiera głos w każdej sprawie czy fakcie zdarzenia.

 6. Marins103 pisze:

  Dać się pobić dzieciom masakra… Ale wczoraj to ogólnie jakaś akcja była zarobić dla biednych Policjantów z RBR FIAT BRAVA SREBRNY nigdzie ich nie było ani sanockiej czy z leska itp ale RBR zbierali kasę w haniebny sposób i z prostackimi aroganckimi odzywkami. We 2 suszyli z 1 ręki ze starych czerepów typu ISKRA czy też IRYS te pomiary nie są wiarygodne.Radary Iskra nie potrafią podać dokładnej odległości pomiaru, ani wskazać konkretnego pojazdu, którego prędkość zmierzono w wyniku czego za wykroczenie jednego kierowcy, może być więc ukarany inny lub kilku kierowców z ta samą prędkością fajnie było jak mi ów Policjant na odległości 450 metrów mógł mi zmierzyć predkość jak dokładny odczyt góra do 100 m może być liczony i na wyniku pokazane było niby 87 km a w mandacie mi napisal 84 to w końcu niech sie ogarnie.. I ciekawe jakim cudem to zrobił skoro przede mna jechał sznur samochodów i gość który zaczął wyprzedzanie bmw już dawno go miną a mnie sciągnął z 2 pasa twierdząc że to mój pomiar dla mnie to chore i złodziejskie naciaganie kasy i to jeszcze do budżetu w Opolu a co mnie interesuje Opole ja na podkarpaciu mieszkam. Apel mam nigdy nie podpisujcie takich mandatów. Iskra i Rapid 2 -ka. rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 9 listopada 2007 roku, które głosi, że konstrukcja i wykonanie przyrządów powinny zapewniać identyfikację pojazdu, którego prędkość jest kontrolowana. a nie wymyślana z kosmosu Pozdrawiam

 7. autor pisze:

  Głupia cip*..

 8. Max pisze:

  500 godzin z miotłą akurat idzie wiosna i jest co sprzątać w mieście po zimie żadnej litości tylko ciężka praca i może się szczyle zastanowia nad swoją głupota …

 9. krysia pisze:

  widzisz debila to nie podchodź !! zadzwoń i obserwuj z bezpiecznej odległości i w razie przemieszczania się podążaj za nim podając namiary do bazy – czytała Krystyna Czubówna .

 10. Są wyjścia ! tylko zdecydowanie pisze:

  Krysia ty masz rację ale jest takie coś,jak godność osobista nie chcąc być kapusiem przewrócony kosz można postawić.Jak nie zrobił większych zniszczeń tylko kopał w słup czy wiatę. Jak cymbał zrozumie to nie poniesie kary,dopiero jak nie zrozumie to działać jak w tym przypadku bez wyrzutów sumienia.A po rozeznaniu sił i środków zaatakować pierwszy.Pijany ma mniejsze szanse trzeba mu tylko umiejętnie nogę podstawić lub pociągnąć za ciosem troszeczkę dalej i leci na ryj.W domu poćwiczyć z siostrą czy baratem wystarczą 2 lub 3 chwyty badź ruchy.

  • krysia pisze:

   idź w miasto bądź stanowczy i zdecydowany a wrócisz Rambo na SOR w miejskim szpitalu. Wmawiają nam reaguj ! to błąd !.Dzwoń bo dzisiaj młody zdzieli cię kosą a twoje ćwiczenia z siostrą owszem mogą się przydać ale w obronie własnej lecz i tu polecam szybki bieg.Kapusiem to był Bolek co brał kasę za kapowanie a telefon na debila to dobry uczynek, możesz go uratować od kary za to że ci łeb rozwalił. pozdrawiam .

 11. Goal pisze:

  Takie rzeczy odpiera…. Tylko sanockie nieroby co nie maja co ze sobą zrobić pod blokiem.

 12. XXL pisze:

  brawo, gratulacje!!!! takich idiotów jak ma sanok nie ma nigdzie! gówniary, blachary i brak jakiegokolwiek wychowania. ścierwo sanockie. gratulacje!!!

 13. YYZ do XX = OMO pisze:

  Nie siej człowieku zamętu nie powielaj tych o których piszesz popatrz koło siebie czy ich tam nie widzisz ? To masz problem ze wzrokiem. W pipidówie patrzą w kościele na ołtarz a więcej na księdza nie wspominając o Miejscu Piastowym seminarium ! lub Kolegiacie w Brzozowie i w koło z takim wzrokiem nie widać.

 14. @YYZ do xx= OMO pisze:

  Popatrz na siebie ciosany CHAMIE i zalatwiaj sie za stodola a nie na forum.

  BRAWA dla XXL – zupelnie masz racje, ta wiocha co Sanok zalewa to zwykla masakra.

 15. Anonim pisze:

  Powiedzcie lata 1970 wrótcje ludzie mieli prace młodzi kończyli szkoły i szli zaraz do pracy A dzis szkoły , studia PRACA PO ZNAJOMOSCIAC.praca w biznesie rodzinnym ALBO ZA GRANICAMI POLSKI. nie ma przyszłosci i radosci TYLKO DLA WYBRANCÓW A dla tych słabszych mniej zaradnych nie ma pomocy .

 16. jakub pisze:

  @Anonim.Teraz dopiero są możliwości.Szkoły,kursy,można wyjechać za
  granicę,otworzyć swój biznes itp.A przedtem to dopiero była kicha.
  Piszesz jakieś bzdury.Ale nawet nie o to chodzi,ale o sam akt wandalizmu
  w połączeniu z użyciem przemocy.I na to nie ma żadnego wytłumaczenia.
  Za to powinni odpowiedzieć i to tak,żeby już nigdy w życiu nie podnieśli
  ręki na kogoś,ani na żadną własność społeczną.A swoją drogą,gdzie są
  patrole policji.Gówniarze czują się bezkarni nie widząc ich na mieście.

 17. ktoś pisze:

  Policja wszędzie nie może być , ale kiedy ktoś widział pieszy patrol w mieście???

  A Straż miejska biega wieczorami po Dąbrówce dostarczając zawiadomienia
  o likwidacji szkoły SP7, zamiast pilnować porządku i gonić chuligaństwo.

  Skandal wykorzystywanie SM jako poczty, a na mieście biją ludzi!!!!!

  Kto za to odpowiada???

 18. Red Bull Racing pisze:

  Dawno już za przykładem innych miast powinni rozwiązać Straż Miejską.Czy jest ktoś kto może tu napisać czym się oni w Sanoku zajmują.Na patrolu pieszym nie widziałem już od dawna tylko jeżdżą samochodem nie wiadomo za czym.

 19. ania pisze:

  ta dzisiejsza młodzież zero wyobraźni zero poszanowania do ludzi wstyd a szczególnie dla dziewczyny…a gdzie rodzice są…

 20. Aga pisze:

  Tak to jest teraz, czlowiek się boi odezwac, bo zaraz w pysk dostanie. A dziewczyny sa najgorsze. Dzisiaj o godzinie jedenastej na Rynku siedziała grupa młodziezy .W zyciu nie słyszałam, żeby dziewczyny były tak wulgarne, jednego zdania dziewczyna nie mogła powiedziec, bez przekleńst. Dziewczyny, czy naprawdę uwazacie, że dzięki temu jesteście tak interesujące. Dlaczego brak wam tej kobiecej delikatnosci, taktu, klasy.
  Zachowujecie się jak zwykłe prostaczki. Czy naprawdę uważacie, że ta rynsztokowa mowa, dodaje wam urody.
  I patrzę..dzieczyna całkiem ładna..a jak otworzyła usta, to jakby kloakę wypuścił.
  Co się z wami dzieje.

 21. Jasio z środkowej ławki pisze:

  Aga oglądają porno i lubią mocne wrażenia.A tam nie ma to tamto ani zahamowań a w dodatku na haju.

 22. Anonim pisze:

  a co to jest sanok

  • wikipedia mówi tak pisze:

   to taki syf, który nosi głowę wysoko a tak naprawdę to słoma z butów i patologiczne byle co. Ale jak to mówią: nie kłóć się z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem… Dokładnie tak samo jest z kretynami sanockimi

 23. Gość pisze:

  Artykuł pokazuje obraz kultury i zachowania ludzi zamieszkujący szanowne miasto Sanok jak i cały ten cudny powiat. Bo jak nie my to kto co nie ?:D

 24. gość pisze:

  To ta sama krowa co niedawno rozbiła samochód na pizzerii po pijaku widać nie nauczylo ją to niczego

 25. Internetu pisze:

  Komuna i milicja by ją kultury nauczyła. Pała liść i tak na zmianę.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.