Patrole na ogródkach działkowych. Jak zabezpieczyć się przed złodziejami?

26-07-2017

SANOK / PODKARPACIE. W ramach programu prewencyjnego „Bezpieczny Ogród” policjanci z Rewiru Dzielnicowych w Sanoku patrolowali tereny ogródków działkowych. Rozmawiali z działkowcami o zagrożeniach oraz sposobach zabezpieczania się przed złodziejami i włamywaczami. Przy okazji dzielnicowi zwracali uwagę na błędy w zabezpieczeniach mienia właścicielom domków oraz altan.

303-136976

W czerwcu i lipcu sanoccy dzielnicowi realizując program „Bezpieczny Ogród” spotykali się z użytkownikami ogródków działkowych mieszczących się w Sanoku. Policjanci patrolowani tereny zagospodarowane na ogródki działkowe i rozmawiali z działkowcami oraz prezesami zarządów o zagrożeniach.

Celem spotkań była poprawa bezpieczeństwa na terenach ogrodów działkowych. Zwiększenie świadomości w kwestii zagrożeń wśród działkowiczów. A także zachęcenie właścicieli i użytkowników działek do podejmowania wspólnych inicjatyw na rzecz poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego.

303-136977

Podczas spotkań dzielnicowi udzielali indywidualnych porad właścicielom ogrodów działkowych w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa osobistego oraz mienia. Przy okazji sprawdzali zabezpieczenia i wskazywali na błędy i nieprawidłowości w stosowaniu urządzeń zabezpieczających mienie.

Dzielnicowi przekazywali działkowiczom numery telefonów oraz adresy elektronicznych skrzynek pocztowych do właściwych miejscowo dzielnicowych, zachęcając aby włączyli się w realizację programu i wspólnie reagowali na zdarzenia zaistniałe na terenach ogrodów działkowych. Działając tym samym na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa.

303-136980

KPP Sanok

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.