Paweł Kukiz gwiazdą charytatywnego EkoPikniku w Iwoniczu-Zdroju

17-05-2017

IWONICZ-ZDRÓJ / PODKARPACIE. W najbliższą sobotę 20 maja, fundacja „Potrafisz Polsko” wraz z GOK Iwonicz-Zdrój, zapraszają na charytatywny EkoPiknik, który odbędzie się w amfiteatrze w Iwoniczu-Zdroju. Gwiazdą wieczoru będzie Paweł Kukiz z zespołem.

Piknik rozpocznie się wystawami połączonymi z degustacją lokalnej żywności ekologicznej oraz występami lokalnych zespołów. Dodatkowymi atrakcjami dla dzieci będą zabawy, smakołyki, dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny oraz przejażdżki konne. W części głównej zaplanowano występy zespołów Jahfahrai i RutheFort. Na zakończenie główna atrakcja, czyli koncert Pawła Kukiza z zespołem.

DSC00526-768x576

Podczas trwania imprezy prowadzona będzie zbiórka pieniędzy, której celem jest pomoc finansowa potrzebującemu chłopcu. Franio Barud urodził się 29. grudnia 2014 roku z zespołem wad wrodzonych – niepełną asocjacją VACTERL. Ma chore serduszko, tylko jedną nerkę, częściowo uszkodzony nerw wzrokowy, padaczkę. Chłopiec ma założoną rurkę tracheostomijną, nie potrafi samodzielnie jeść, jest opóźniony w rozwoju psychoruchowym, ma niedowład spastyczny czterokończynowy, dlatego też wymaga rehabilitacji ogólnorozwojowej. Zebrane pieniądze na pewno pomogą w walce o lepsze jutro chłopca.

Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

ekopiknikrectangle-768x404

Źródło: GOK Iwonicz-Zdrój

Komentarzy: 15 do “Paweł Kukiz gwiazdą charytatywnego EkoPikniku w Iwoniczu-Zdroju”

 1. Anonim pisze:

  Hahaha – kolejny NACIAGACZ „gwiazda”!

  • NiCo pisze:

   Anonimie a Ty coś w życiu zrobiłeś charytatywnie – pochwal się. Czy tylko obesrać wszystkich potrafisz!

   • ad NiCo pisze:

    Sam potrafisz obesrac innych – pochwal sie swoja charytatywnoscia, czy cie tylko stac na krytyke innych?

    Nie podoba sie czyjs wpis – NIE CZYTAJ!

 2. Szcze Pan pisze:

  Gwiazdą, blehehe….

 3. Szczytny cel pisze:

  Co ty naciągasz?- smród za sobą.Gdy chłopak wyzdrowieje to zagłosuje za ciebie i będzie 0:0.PO matole.

 4. Jajcarz pisze:

  Precz z politykierstwem

 5. z okolicy pisze:

  Gwiazda. Czego i jaka?????

 6. iTi pisze:

  Powiem tak – nie tak dawno byłem w Iwoniczu na jakiejś imprezie już nie pamiętam, było dużo ludzi, cóż z tego skoro Policjanci na każdym samochodzie umieścili nakaz płatniczy czyli mandat bo źle zaparkowany,mało miejsca więc ludzie stawali gdzie popadnie, no trudno – impreza – a policjanci chyłkiem karali mandatami, nie pojadę tam więcej – bawcie się sami skoro nie jesteście gościnni.

  • Aka pisze:

   Szkoda, że kierowcy nie znają przepisów drogowych i parkują gdzie popadnie, bo nie chce im się tyłka ruszyć i przejść parę metrów dalej.

 7. mieetek pisze:

  Ciekawe czy zaśpiewa „ZChN zbliża się” – eh, byli czasy.

 8. Rp pisze:

  Super inicjatywa a tym Co nie pasuje to powstrzymajcie sie od pisania negatywów bo akurat kukiz jest gwiazdą w porównaniu do was i robi to charytatywnie a tylko krytyka na każdym kroku…… Żal mi was

 9. FidelCastrol pisze:

  sanocki prostak i palant

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.