Pieniądze dla powiatu sanockiego, KP PSP w Sanoku oraz oddziału dziecięcego. Radni obradowali podczas sesji (FILM)

28-08-2017

BESKO / PODKARPACIE. Podczas sesji rady gminy w Besku poruszano kilka kwestii, między innymi radni zdecydowali o pomocy dla powiatu sanockiego oraz dla KP PSP w Sanoku.

W porządku obrad sesji w Besku znalazło się kilka punktów, między innymi zmiany w wieloletniej prognozie finansowej, ale również udzielenie pomocy zarówno dla powiatu sanockiego jak i dla sanockiej straży pożarnej czy zwiększenie dotacji dla sanockiego szpitala.

Radni zdecydowali, że udzielą wsparcia finansowego powiatowi sanockiemu w kwocie 3 tys. złotych na sfinansowanie wydatków związanych z modernizacją pomieszczeń budynku starostwa przy ul. Szopena. Chodzi tutaj o pomoc dla poradni pedagogiczno-psychologicznej.

Z kolei kwotą 8 tys. złotych gmina Besko wspomoże KP PSP w Sanoku. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup samobieżnego ciągnika z ładowaczem czołowym dla sanockiej komendy.

Podczas dzisiejszej sesji bescy radni przyjęli uchwałę o zwiększeniu dotacji podmiotowej dla SPZOZ w Sanoku. Jest to kwota 1,5 tys. złotych. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup szafy magazynowej na potrzeby Oddziału Dziecięcego sanockiego szpitala.

Zwiększono także dotacje celową dla KP PSP w Sanoku do 2 tys. złotych z przeznaczeniem na materiały dla dzieci i młodzieży.

ZOBACZ VIDEO ZE SPRAWOZDANIA WÓJTA GMINY BESKO

Komentarzy: 8 do “Pieniądze dla powiatu sanockiego, KP PSP w Sanoku oraz oddziału dziecięcego. Radni obradowali podczas sesji (FILM)”

 1. Antek pisze:

  To wstyd,żeby Besko pomagało powiatowi sanockiemu.Nie powinno
  być odwrotnie?

 2. no pisze:

  nie rozumiesz to się nie…..

  • Antek pisze:

   A co to jest do rozumienia? To,że szpitala nie stać,żeby kupić
   szafę za 1500 złotych.Czy to,że powiat nie ma 3000 na remont
   pomieszczeń w byłej bursie.Chyba,że to jakaś wielka polityka,to
   w takim razie przepraszam.

 3. Beszczan pisze:

  Pobocza dróg w gminie gminnych i powiatowa są OBSIANE zbożem i kukurydzą !!!! Kto dostaje dopłatę???

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.