Pijany kierowca spowodował kolizję i odjechał. Został zatrzymany przez poszkodowanego

26-09-2017

ZARSZYN / PODKARPACIE. Kierujący oplem doprowadził do kolizji i odjechał z miejsca zdarzenia. W pościg za nim pojechał poszkodowany. Ujął sprawcę i przekazał policjantom. Okazało się, że powodem ucieczki był alkohol.

W ubiegły weekend, dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, że w Zarszynie został ujęty nietrzeźwy kierujący. Policjanci na miejsu ustalili, że na ul. Beskidzkiej w Zarszynie, podczas przejazdu przez most, doszło do kolizji dwóch samochodów. Po zdarzeniu sprawca kolizji – kierujący oplem nie zatrzymał się tylko odjechał z miejsca. Poszkodowany, który kierował audi zawrócił i pojechał za uciekinierem. Chwilę później zatrzymał samochód sprawcy, uniemożliwiając mu dalszą jazdę i powiadomił policję.

Funkjconariusze zbadali stan trzeźwości uczestników kolizji. Kierujący oplem, 38-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Ponadto okazało się, że jego uprawnienia do kierowania pojazdami utraciły ważność w 2015 roku, a pojazd, którym się poruszał nie miał aktualnych badań technicznych.

Stan trzeźwości kierowcy audi był bez zarzutu.

W sprawie prowadzone jest postępowanie. Mężczyzna będzie odpowiadał za spowodowanie kolizji oraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu nawet kara pozbawienia wolności do lat 2.

the concept for drink driving

Źródło: KPP Sanok

PORCELANOWY ZAKĄTEK IZMIR

Komentarzy: 6 do “Pijany kierowca spowodował kolizję i odjechał. Został zatrzymany przez poszkodowanego”

 1. zenek pisze:

  Będę wdzięczny za informację jaki kolor miał opel kierowany przez nietrzeżwego?Z góry dzięki.

 2. ww pisze:

  do zenek był taki sraczkowaty jak ty

 3. Burak pisze:

  RBR i wszystko jasne.

 4. pracovnik pisze:

  za bezprawne zatrzymanie obywatela polskiego, pokrzywdzony sam zapewne usłyszy zarzuty. Znając „mądrość” polskiej prokuratury…..

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.