PIŁKA NOŻNA: Znany terminarz IV ligi. Z kim na inaugurację?

04-07-2017

PIŁKA NOŻNA / PODKARPACIE. Znany jest terminarz rozgrywek IV ligi podkarpackiej w sezonie 2017 / 2018. nasz powiat reprezentować będą trzy zespoły: Geo-Eko Ekoball Stal Sanok, Cosmos Nowotaniec oraz Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce.

Inauguracyjna kolejka została zaplanowana na 12-13 sierpnia. Geo-Eko Ekoball Stal Sanok podejmie na własnym boisku Głogovię Głogów Małopolski. Cosmos zagra na wyjeździe z Rzemieślnikiem Pilzno, a LKS Pisarowce uda się do Dębicy na mecz z miejscowym Igloopolem.

Do pierwszych derbów naszego powiatu dojdzie w 6. kolejce (2-3 września) Cosmos Nowotaniec podejmie Ekoball Stal Sanok. Z kolei w 12. serii gier (14-15 października) LKS Pisarowce zagra z Cosmosem Nowotaniec. W ostatniej kolejce jesieni (18-19 listopada) Ekoball Stal zmierzy się z LKS-em Pisarowce.

foto: Tomasz Sowa / archiwum Esanok.pl

foto: Tomasz Sowa / archiwum Esanok.pl


Kolejka 1 – 12-13 sierpnia

Igloopol Dębica – LKS Pisarowce
Granica Stubno – Wisłok Wiśniowa
Błękitni Ropczyce – Wisłok Strzyżów
Rzemieślnik Pilzno – Cosmos Nowotaniec
KS Wiązownica – Polonia Przemyśl
Unia Nowa Sarzyna – Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa – Wisłoka Dębica
Piast Tuczempy – Sokół Nisko
Ekoball Stal Sanok – Głogovia Głogów Małopolski


Kolejka 2 – 15 sierpnia

LKS Pisarowce – Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Nisko – Ekoball Stal Sanok
Wisłoka Dębica – Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała – Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl – Unia Nowa Sarzyna
Cosmos Nowotaniec – KS Wiązownica
Wisłok Strzyżów – Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce
Igloopol Dębica – Granica Stubno


Kolejka 3 – 19-20 sierpnia

Granica Stubno – LKS Pisarowce
Błękitni Ropczyce – Igloopol Dębica
Rzemieślnik Pilzno – Wisłok Wiśniowa
KS Wiązownica – Wisłok Strzyżów
Unia Nowa Sarzyna – Cosmos Nowotaniec
Sokół Sieniawa – Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy – Izolator Boguchwała
Ekoball Stal Sanok – Wisłoka Dębica
Głogovia Głogów Małopolski – Sokół Nisko


Kolejka 4 – 26-27 sierpnia

LKS Pisarowce – Sokół Nisko
Wisłoka Dębica – Głogovia Głogów Małopolski
Izolator Boguchwała – Ekoball Stal Sanok
Polonia Przemyśl – Piast Tuczempy
Cosmos Nowotaniec – Sokół Sieniawa
Wisłok Strzyżów – Unia Nowa Sarzyna
Wisłok Wiśniowa – KS Wiązownica
Igloopol Dębica – Rzemieślnik Pilzno
Granica Stubno – Błękitni Ropczyce


Kolejka 5 – 30 sierpnia

Błękitni Ropczyce – LKS Pisarowce
Rzemieślnik Pilzno – Granica Stubno
KS Wiązownica – Igloopol Dębica
Unia Nowa Sarzyna – Wisłok Wiśniowa
Sokół Sieniawa – Wisłok Strzyżów
Piast Tuczempy – Cosmos Nowotaniec
Ekoball Stal Sanok – Polonia Przemyśl
Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała
Sokół Nisko – Wisłoka Dębica


Kolejka 6 – 2-3 września

LKS Pisarowce – Wisłoka Dębica
Izolator Boguchwała – Sokół Nisko
Polonia Przemyśl – Głogovia Głogów Małopolski
Cosmos Nowotaniec – Ekoball Stal Sanok
Wisłok Strzyżów – Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa – Sokół Sieniawa
Igloopol Dębica – Unia Nowa Sarzyna
Granica Stubno – KS Wiązownica
Błękitni Ropczyce – Rzemieślnik Pilzno


Kolejka 7 – 9-10 września

Rzemieślnik Pilzno – LKS Pisarowce
KS Wiązownica – Błękitni Ropczyce
Unia Nowa Sarzyna – Granica Stubno
Sokół Sieniawa – Igloopol Dębica
Piast Tuczempy – Wisłok Wiśniowa
Ekoball Stal Sanok – Wisłok Strzyżów
Głogovia Głogów Małopolski – Cosmos Nowotaniec     
Sokół Nisko – Polonia Przemyśl
Wisłoka Dębica – Izolator Boguchwała


Kolejka 8 – 16-17 września

LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała
Polonia Przemyśl – Wisłoka Dębica
Cosmos Nowotaniec – Sokół Nisko
Wisłok Strzyżów – Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa – Ekoball Stal Sanok     
Igloopol Dębica – Piast Tuczempy
Granica Stubno – Sokół Sieniawa
Błękitni Ropczyce – Unia Nowa Sarzyna
Rzemieślnik Pilzno – KS Wiązownica


Kolejka 9 – 23-24 września

KS Wiązownica - LKS Pisarowce     
Unia Nowa Sarzyna – Rzemieślnik Pilzno
Sokół Sieniawa – Błękitni Ropczyce
Piast Tuczempy – Granica Stubno
Ekoball Stal Sanok – Igloopol Dębica
Głogovia Głogów Małopolski – Wisłok Wiśniowa
Sokół Nisko – Wisłok Strzyżów
Wisłoka Dębica – Cosmos Nowotaniec   
Izolator Boguchwała – Polonia Przemyśl


Kolejka 10 – 30 września-1 października

LKS Pisarowce – Polonia Przemyśl
Cosmos Nowotaniec – Izolator Boguchwała
Wisłok Strzyżów – Wisłoka Dębica
Wisłok Wiśniowa – Sokół Nisko
Igloopol Dębica – Głogovia Głogów Małopolski
Granica Stubno – Ekoball Stal Sanok
Błękitni Ropczyce – Piast Tuczempy
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Sieniawa
KS Wiązownica – Unia Nowa Sarzyna


Kolejka 11 – 7-8 października

Unia Nowa Sarzyna – LKS Pisarowce
Sokół Sieniawa – KS Wiązownica
Piast Tuczempy – Rzemieślnik Pilzno
Ekoball Stal Sanok – Błękitni Ropczyce
Głogovia Głogów Małopolski – Granica Stubno
Sokół Nisko – Igloopol Dębica
Wisłoka Dębica – Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała – Wisłok Strzyżów
Polonia Przemyśl – Cosmos Nowotaniec


Kolejka 12 – 14-15 października

LKS Pisarowce – Cosmos Nowotaniec
Wisłok Strzyżów – Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa – Izolator Boguchwała
Igloopol Dębica – Wisłoka Dębica
Granica Stubno – Sokół Nisko
Błękitni Ropczyce – Głogovia Głogów Małopolski
Rzemieślnik Pilzno – Ekoball Stal Sanok
KS Wiązownica – Piast Tuczempy
Unia Nowa Sarzyna – Sokół Sieniawa


Kolejka 13 – 21-22 października

Sokół Sieniawa – LKS Pisarowce
Piast Tuczempy – Unia Nowa Sarzyna
Ekoball Stal Sanok – KS Wiązownica
Głogovia Głogów Małopolski – Rzemieślnik Pilzno
Sokół Nisko – Błękitni Ropczyce
Wisłoka Dębica – Granica Stubno
Izolator Boguchwała – Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl – Wisłok Wiśniowa
Cosmos Nowotaniec – Wisłok Strzyżów


Kolejka 14 – 28-29 października

LKS Pisarowce – Wisłok Strzyżów
Wisłok Wiśniowa – Cosmos Nowotaniec
Igloopol Dębica – Polonia Przemyśl
Granica Stubno – Izolator Boguchwała
Błękitni Ropczyce – Wisłoka Dębica
Rzemieślnik Pilzno – Sokół Nisko
KS Wiązownica – Głogovia Głogów Małopolski
Unia Nowa Sarzyna – Ekoball Stal Sanok
Sokół Sieniawa – Piast Tuczempy


Kolejka 15 – 4-5 listopada

Piast Tuczempy – LKS Pisarowce
Ekoball Stal Sanok  – Sokół Sieniawa
Głogovia Głogów Małopolski – Unia Nowa Sarzyna
Sokół Nisko – KS Wiązownica
Wisłoka Dębica – Rzemieślnik Pilzno
Izolator Boguchwała – Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl – Granica Stubno
Cosmos Nowotaniec – Igloopol Dębica
Wisłok Strzyżów – Wisłok Wiśniowa


Kolejka 16 – 11-12 listopada

LKS Pisarowce – Wisłok Wiśniowa
Igloopol Dębica – Wisłok Strzyżów
Granica Stubno – Cosmos Nowotaniec
Błękitni Ropczyce – Polonia Przemyśl
Rzemieślnik Pilzno – Izolator Boguchwała
KS Wiązownica – Wisłoka Dębica
Unia Nowa Sarzyna – Sokół Nisko
Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów Małopolski
Piast Tuczempy – Ekoball Stal Sanok


Kolejka 17 – 18-19 listopada

Ekoball Stal Sanok – LKS Pisarowce
Głogovia Głogów Małopolski – Piast Tuczempy
Sokół Nisko – Sokół Sieniawa
Wisłoka Dębica – Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała – KS Wiązownica
Polonia Przemyśl – Rzemieślnik Pilzno
Cosmos Nowotaniec – Błękitni Ropczyce
Wisłok Strzyżów – Granica Stubno
Wisłok Wiśniowa – Igloopol Dębica

Jeden komentarz do “PIŁKA NOŻNA: Znany terminarz IV ligi. Z kim na inaugurację?”

  1. nik pisze:

    COSMOS ZNOWU WEJDZIE DO 3 LIGI

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.