POGORZELCY: Mają nowe mieszkanie. Z pomocą przyszły lokalne społeczności

11-02-2017

POSADA JAĆMIERSKA / PODKARPACIE. Pogorzelcy z Posady Jaćmierskiej od 1 lutego zajmują jedno z mieszkań w Ośrodku Zdrowia w Jaćmierzu. W zbiórkach dla trzyosobowej rodziny pomogli strażacy-ochotnicy z różnych jednostek. Cały czas jest też aktywne konto utworzone przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej.

- Umowę podpisano 1 lutego. Państwo Stręk zostaną w odświeżonym mieszkańcu do końca roku. Wówczas zdecydują co dalej – mówi Beata Stankiewicz, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zarszynie.

Pogorzelcom pomogły lokalne społeczności. Strażacy-ochotnicy z różnych jednostek organizowali zbiórki, był też koncert charytatywny. Wielu przyszło z pomocą rzeczową, oddając dla rodziny meble, pościel, ubrania.

Osoby, które wyrażają chęć i mają możliwość przyjścia z pomocą potrzebującym, nadal mogą wpłacać pieniądze na niżej podane konto bankowe, założone dla rodziny przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej.

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
Nr 61 1600 1332 1847 4932 3000 0003
Z dopiskiem”Pogorzelcy Stręk”

 

 

Jeden komentarz do “POGORZELCY: Mają nowe mieszkanie. Z pomocą przyszły lokalne społeczności”

  1. Grzegorz 43 pisze:

    I znowu pomogli strażacy ochotnicy!! Tak trzymać Panowie!! To, że nie dostajecie żadnego wynagrodzenia- to żenada. Ale i tak jesteście na pierwszym miejscu w służbach mundurowych!!

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.