Połamane nogi i uraz głowy. Potrącony mężczyzna miał ponad 1,6 promila alkoholu

10-04-2017

Policjanci ustalają przebieg zdarzenia drogowego, w którym obrażeń doznał pieszy potrącony przez samochód. Mężczyzna ze złamanymi nogami oraz urazem głowy trafił do szpitala. Badanie wykazało, że miał w organizmie 1,6 promila alkoholu.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 22, w miejscowości Pisarowce. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volskwagenem, 30-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego, potrącił pieszego. Prawdopodobnie mężczyzna nie znajdował się na wydzielonym poboczu, tylko na pasie ruchu kierującego.

W wyniku wypadku, 59-letni pieszy doznał obrażeń głowy oraz złamania nóg. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 1,6 promila alkoholu. Kierujący w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia. Zabezpieczali ślady, ustalali świadków wypadku, a także przeprowadzali oględziny miejsca oraz pojazdu. Zebrane informacje posłużą do ustalenia dokładnego przebiegu zdarzenia.

303-125900

KPP Sanok

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Komentarzy: 3 do “Połamane nogi i uraz głowy. Potrącony mężczyzna miał ponad 1,6 promila alkoholu”

  1. masakra pisze:

    co za weekend – same wypadki

  2. Dhsuavys pisze:

    Niech się wkońcu menele i nieroby nauczą że droga jest dla samochodów a nie dla nich kiedy w środku nocy pijani chodzą sobie środkiem i gdzieś mają czy coś jedzie czy nie. Powinni mu jeszcze polamac ręce i tak zostawić. Szkoda tylko kierowcy bo może mieć problemy przez takiego debila.

  3. ktos2 pisze:

    wkoncu będzie może uważał… często jeżdżę tamtędy i ten pijaczek wieczorami idzie nawet nie poboczem tylko po asfalcie a że go giba to zachaczyc go lusterkiem nie problem szczególnie jak się go spotykało zaraz za szczytem górki…

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.