Policyjny pościg za pijanym kierowcą. Miał ponad 3 promile…

18-04-2017

PRZYSIETNICA / PODKARPACIE. Kierowca audi nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu wpadł jednak w ręce brzozowskich policjantów. Okazało się, że 37-latek kierujący audi ma cofnięte uprawnienia do kierowania, a dodatkowo ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

W piątek, policjanci ruchu drogowego prowadzili radarową kontrolę prędkości w Przysietnicy, w okolicy miejsca wypadku drogowego, w którym w ubiegłym tygodniu zginął młody mężczyzna. Funkcjonariusze dali sygnał do zatrzymania się kierującemu audi, który przekroczył dopuszczalną prędkość o 37 km/h. Na widok patrolu samochód przyśpieszył. Policjanci podjęli pościg i zatrzymali pojazd w pobliżu miejscowego sklepu.

Kierującym audi był 37-letni mieszkaniec Brzozowa. Badanie stanu trzeźwości wyjaśniło, dlaczego nie zatrzymał się do kontroli. Mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

37-latek nie posiadał również prawa jazdy, ponieważ uprawnienia do kierowania zostały mu cofnięte. W pojeździe podróżowało dwoje pasażerów, oni także znajdowali się pod wyraźnym działaniem alkoholu.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem.

303-126219

źródło: KPP Brzozów

PORCELANOWY ZAKĄTEK

Komentarzy: 13 do “Policyjny pościg za pijanym kierowcą. Miał ponad 3 promile…”

 1. Anonim pisze:

  „Kierującym audi był 37-letni mieszkaniec Brzozowa”

  RBR – zwykla codziennosc.

  • sanocki głópek pisze:

   RSA i wszystko jasne.

   • rasa sanockich alkoholików pisze:

    ten zaściankowy sanok to jednak dno! sam żul, alkoholik i degenrat. widać to na ulicy. poza tym co oni by zrobili gdyby nie było co krok szmateksu.. chodzili by broń panie boże toples…

 2. komuno wróć pisze:

  wsadzić go wreszcie do więzienia, posiedzi to może zmądrzeje. Za komuny nie dawali zawiasów tylko od razu do pierdla – i był porządek na ulicach.

  Teraz bandziorów traktują „humanitarnie” to i się śmieją ci bandyci w twarz wszystkim uczciwym ludziom!

 3. autor pisze:

  Do pierdla dziada od razu i tyle!!

 4. Ukarać po katolicku pisze:

  A co na to księża i ci z Kolegiaty być może jechali od spowiedzi wielkopiątkowej i czynili pokutę.Grzechy ujawnili policjanty a to kilka paragrafów + te kościelne.

 5. kiler pisze:

  haha ja pier… jak zwykle red bull racing im powinni przed zdawaniem psychologa przymusowo

 6. zakapior pisze:

  A ja jestem za karą chłosty dla takich delikwentów.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.