Rajd dla każdego! Poczęstunek, konkursy i upominki na rajdzie BEZPŁATNIE (ZOBACZ PROGRAM)

17-08-2017

BIESZCZADY / PODKARPACIE. 19 sierpnia 2017 r. w Prełukach nad Osławą zostanie otwarta granica pomiędzy Karpatami Wschodnimi i Zachodnimi. Mało kto wie o tym, że przebiega ona Doliną Osławy aż do Zagórza, a następnie Doliną Sanu, przez Sanok i dalej na północ. Aby rozpromować tą ciekawostkę geograficzną i uczynić z niej kolejną atrakcję turystyczną regionu Podkarpacki Urząd Marszałkowski opracował nowy szlak turystyczny, na którego otwarcie zaprasza wszystkich miłośników gór, Bieszczadów, przygody i dobrej zabawy.

Symboliczne „przejście graniczne” otworzymy w Prełukach, a następnie rajd „Granicami Karpat” wyruszy do Smolnika. Gwarantowana wspaniała zabawa, niezwykłe przygody i cenne nagrody.

Szczegóły na plakacie.

plakat-patronat

Trasa bardzo krótka i malownicza – w sam raz dla rodzin z dziećmi. Chętnych odbierze z Sanoka bezpłatny autobus. Wyjedzie on z parkingu pod Kauflandem o godz. 9.30. zatrzyma się na przystankach, przy ul. Lipińskiego (przychodnia i Autosan), Nowym Zagórzu (osiedle) oraz Zagórzu obok cerkwi. Autobus będzie oznakowany.

Komentarzy: 6 do “Rajd dla każdego! Poczęstunek, konkursy i upominki na rajdzie BEZPŁATNIE (ZOBACZ PROGRAM)”

 1. monika pisze:

  Gdzie można się zapisać? Można zabrać rodzinę z dziećmi? i serio za darmo?

 2. Horst pisze:

  To jakieś wolne ZARTY.Powinno się odtworzyć granicę na Połoninie Bukowej i dalej w Karpaty aż do Rumunii.W Prełukach to symboliczna linia zamykająca nasze wojaże przy źródłach Sanu i Przełęczy Użockiej.

  • dorotm pisze:

   proszę prześledzić wcześniejszą geografię polityczną, obecnie żyjemy w dobie Trój-Morza, każdy musi się gdzieś cofnąć żeby ustąpić .. :)

 3. IK pisze:

  Granica z kacapami? Szlugi wóda bursztyn chrzszczona 95 chałwa i ue kurwy, podpaski i zużyte gumy! Wqurwia mnie wyimaginowane myślenie. Po co ta SG i kupa kasy na ochronę przed kacapami? Otwórzy granice w celu solidarnosci w pizdziec w pizdu!

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.