POWIAT BIESZCZADZKI: Dwóch kierujących w stanie nietrzeźwości

18-12-2017

POWIAT BIESZCZADZKI / PODKARPACIE. W piątek policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego prowadzili działania „Trzeźwe popołudnie” na drogach powiatu bieszczadzkiego. Funkcjonariusze skontrolowali 800 kierujących, 2 z nich usiadło za kierownicę pomimo spożytego wcześniej alkoholu.

W piątek od godz. 14, na drogach powiatu bieszczadzkiego trwała lokalna akcja „Trzeźwe popołudnie”. Policjanci ruchu drogowego skontrolowali 800 kierujących. 2 z nich kierowało swoimi pojazdami pomimo wypitego wcześniej alkoholu. Funkcjonariusze ujawnili dwóch kierujących w stanie nietrzeźwości, którzy mieli ponad 0.5 promila alkoholu w organizmie. Wszyscy kierujący zostali zatrzymani na terenie miasta Ustrzyki Dolne.

Policjanci apelują, aby każdy reagował na niebezpieczne zachowanie innych uczestników ruchu drogowego. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych!

KPP Ustrzyki Dolne

Komentarzy: 3 do “POWIAT BIESZCZADZKI: Dwóch kierujących w stanie nietrzeźwości”

  1. Jest wiele pytań pisze:

    Duża to ilość na 800 2 po 05 promila wydarzenie tygodnia godne uwagi w czwartkowe popołudnie.Czy w tym czasie nikt nie kradł nie pobił itd.Czy były jakieś poślizgi oprócz wozów drogówki.Czy ci przestępcy zachowywali się niebezpiecznie czy wypadli w przesiewie drobnego sita bieszczadzkiego.

  2. świench syćko tolerujesz! pisze:

    fachowcy twierdzący że 0,5 promila to trzeźwiutki za 3, 2, 1…….

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.