POWIAT LESKI: Zginął przygnieciony przez ciągnik

11-04-2017

ZWIERZYŃ / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Zwierzyniu. Jak ustalili, na prostym odcinku drogi kierujący ciągnikiem zjechał do rowu. Pojazd przewrócił się przygniatając mężczyznę. 35-latek nie żyje.

O zdarzeniu policjanci zostali powiadomieni przed godziną 21. Świadkowie jadący drogą od elektrowni wodnej do Zwierzynia zauważyli w przydrożnym rowie wywrócony do góry kołami ciągnik rolniczy.

Po podniesieniu maszyny przez załogę straży pożarnej wydobyto ciało 35-letniego mężczyzny. Jak ustalili policjanci, mieszkaniec Zwierzynia wczoraj samotnie pracował w lesie przygotowując drewno opałowe. Jadąc prostym odcinkiem drogi, z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny, zjechał do przydrożnego rowu wywracając pojazd, którym został przygnieciony. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci pracują nad wyjaśnieniem przyczyny tego zdarzenia.

303-125951

źródło: KPP Lesko

PORCELANOWY ZAKĄTEK

Komentarzy: 28 do “POWIAT LESKI: Zginął przygnieciony przez ciągnik”

 1. Chicho pisze:

  Samemu do lasu się nie jedzie a poza tym pewnie popił.

 2. XXX pisze:

  Musiał popić w w kraju gdzie pis u władzy to tylko pić

 3. Anonim pisze:

  Może Wy jezdzicie do lasu pod wpływem alkoholu. To był porządny człowiek. Mąż ojciec. Żal. Nie tylko jego ale całej rodziny.
  (I wszystkich piszących głupie komentarze, nie znając faktów). Tragedia. Współczucia dla rodziny.

 4. Jaga pisze:

  Wieczne odpoczywanie racz mu dać panie… Wyrazy współczucia dla rodziny.

 5. hgv driver pisze:

  Ludzie czesto jezdza pijani , zwlaszcza ciagnikami na wsiach. Malo to razy pijany traktorzysta spowodowal wypadek drogowy lub przy pracy na polu?

  • snk001 pisze:

   najwięcej wypadków jest spowodowanych przez kierowców aut. jezeli nie wiesz to niee pisz pedalskich komentarzy. wyrazy współczucia :(

 6. Zagorzanin pisze:

  Komentarze glupie i nie na temat powinny byc blokowane przez administracje portalu

 7. pa pisze:

  Wieczne odpoczywanie Ł. Żal tylko,że nie zobaczysz swoich chłopaków jak rosną. Wyrazy współczucia dla rodziny

 8. szyba pisze:

  Tak wielka szkoda ….brak slow…
  żegnaj Kolego

 9. martyna pisze:

  Piękny turkusowy traktor

 10. fbt pisze:

  ( R.I.P). Szkoda człowieka.

 11. Anonimmmm pisze:

  Wieczne odpoczywanie… (*)

 12. Uherce pisze:

  Czy wiecie kto to Jest?

 13. ja pisze:

  Niestety ale był pijany, pił cały dzień i tragedia gotowa.

  • san pisze:

   Musiałeś spędzić z nim cały dzień skoro wiesz, że tak było! Jeśli nie wiesz to nie pisz głupot. Ja wiem, że to był naprawdę porządny człowiek i super kolega. Współczucia dla rodziny.

   • ja pisze:

    Ja wiem że lubial wypic, tego dnia też pił. Co nie zmienia faktu że zginął człowiek, ojciec i mąż. Współczucia dla rodziny. Niech spoczywa w spokoju(*)

  • xyz pisze:

   Piłeś z nim, że wiesz jak było?

 14. Znajomy zmarłego pisze:

  Ludzie zastanówcie się co piszecie, a zwłaszcza chodzi mi o tych którzy nie znali i nie mieli okazji poznać osoby. Znałem go od lat i był zawsze wesoły radosny i uśmiechnięty, mimo tragedii jakie spotykały go tracąc najbliższych. A jeżeli ktoś piszę że pił i był pijany cały dzień, to albo ta osoba była z nim wtedy, i pozwoliła dopuścić do tej tragedii i także przyczyniła się do tej śmierci, bo nie powinien go samego wtedy zostawiać, a jak tylko usłyszał to niech nie odzywa się bo, łatwo osądzić kogoś kto się bronić nie może już !!!

  PS: Proponuje zamiast oczerniać zmarłego, to pomodlić się za jego duszę i uczestniczyć w jego ostatniej drodze w Czwartek o godz 15:30 w Zwierzyniu.

 15. Grzegorz 43 pisze:

  Zza klawiatury komputera, nie wychodząc z domu wiemy wszystko! Że to był rbr, czy rls, czy rsa i rbi, wiemy, że pił od roku, że jeździł ciągle po pijaku i miał małe dzieci, które woził ze sobą. ( Zainterweniuj!!! ). Zza klawiatury; prostujemy drogi, równamy zbocza, które oczywiście mnóstwo inżynierów jakimś dziwnym trafem pominęło…I mówimy, a właściwie piszemy; Jak to możliwe, że tak to było zbudowane!!! Ten mój komentarz, tyczy się właściwie wielu zdarzeń opisanych na sanok. Siedzisz przed tym komputerem ; Zastanów się!!! Czyta to rodzina, krewni zmarłego, bliscy. Piszesz nieprawdę, szkalujesz dobry wizerunek, kogoś, kto miał śmiertelny wypadek, ktoś , kto pozostawił dzieciaczki, żonę i bliskich na skutek nieszczęśliwego wypadku!! To chyba nie tędy droga!! Chcesz zaistnieć?!! Napisz; Wieczne odpoczywanie, współczucie dla rodziny i jest ok.

 16. gość pisze:

  a dzisiaj w miejscowości Trześniów gmina Haczów powiesił się facet i jakoś nikt tego nie ma jak nagłościć

  • HC-01 pisze:

   spokojnie, jak się ty sanocki kretynie będziesz wkrótce wieszał, bądź pewien, że zadbam o to dla ciebie i odpowiednio nagłośnię

 17. Ja pisze:

  Wieczne odpoczywanie. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego. Szkoda człowieka. A był taki dobry.

 18. uczeń pisze:

  Był najlepszym nauczycielem…. Wieczne odpoczywanie

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.