Przedstawiciele służb mundurowych województwa podkarpackiego spotkali się przy wigilijnym stole (ZDJĘCIA)

20-12-2017

PODKARPACIE. Tradycyjnie, już po raz dwunasty, przedstawiciele służb mundurowych województwa podkarpackiego spotkali się przy wigilijnym stole. Zbliżające się Święta to okazja, aby policjanci, żołnierze, strażacy, celnicy, funkcjonariusze straży granicznej, służby więziennej i ochrony kolei oraz przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych złożyli sobie życzenia. Gospodarzem uroczystości byli żołnierze z 21 Batalionu Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie.

Spotkanie opłatkowe odbyło się w siedzibie 21 Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie. Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to okazja, by przy wigilijnym stole spotkali się żołnierze i funkcjonariusze policji, straży pożarnej, straży granicznej, służby celno-skarbowej, służby więziennej i ochrony kolei, inspektorzy transportu drogowego i strażnicy miejscy. Gości przywitał dowódca 21 Brygady pułkownik Ryszard Pietras.

Podkarpacką Policję reprezentowali komendanci miejscy i powiatowi oraz kierownictwo komendy wojewódzkiej na czele z Komendantem Wojewódzkim Policji w Rzeszowie mł.insp. Henrykiem Moskwą.

Wśród zaproszonych gości byli parlamentarzyści, przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych, reprezentanci instytucji i duchowieństwa. Życzenia świąteczne formacjom mundurowym złożyli Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart i Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl.

Zanim przedstawiciele służb mundurowych podzielili się opłatkiem, ks. biskup Edward Białogłowski odmówił modlitwę i poświęcił wigilijny stół. Także on skierował do mundurowych wiele ciepłych słów.

W świątecznej atmosferze, przy dźwiękach kolęd, pastorałek i piosenek, wszyscy goście dzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia.

KWP

Komentarzy: 5 do “Przedstawiciele służb mundurowych województwa podkarpackiego spotkali się przy wigilijnym stole (ZDJĘCIA)”

 1. I są święta ! pisze:

  A czemuż to nie wymieniono wodzów innych służb czyżby niektórych zastępowali rzecznicy prasowi? Służby bardzo się kochają z wzajemnością a szefowie dzielą się opłatkami z damami i tam jest najwięcej uśmiechów. Czy czegoś nie brakowało?,A jak w tańcu noga za nogę ? i kropidło nad nami.Za dawnych czasów to można było i z szefem szczelić w dziesiątkę co się porobiło strach pomyśleć.

 2. lesko pisze:

  Racuch z leska zrobił minę jakby ktoś mu z tyłu zasadził

 3. Autor pisze:

  brzuchate nieroby wszędzie się załapią

  • do autora pisze:

   Trzeba ci KMIOTKU bylo isc na “brzuchatego nieroba” – tez bys sie “zalapal”, a tak ci jucha kapie z zazdrosci:):):)

 4. Grzegorz44 pisze:

  Fałsz i obłuda..

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.