PUCHAR POLSKI: LKS Pisarowce vs Cosmos Nowotaniec. Kto zamelduje się w finale?

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższą środę (12 bm.) piłkarskie emocje związane z rozgrywkami Pucharu Polski na szczeblu okręgu Krosno. W półfinale rywalizują ze sobą LKS Pisarowce i Cosmos Nowotaniec.

Zarówno LKS Pisarowce, jak i Cosmos Nowotaniec walkę w pucharach rozpoczęli od spotkań 1/8. Cosmos pokonał Płomień Zmiennicę 5:2, z kolei LKS okazał się lepszy od Szarotki Uherce, triumfując 1:0. W ćwierćfinale Cosmos po dogrywce wyrzucił z pucharów Iwonkę Iwonicz. Zwycięstwo 2:1. Natomiast LKS wygrał ze Stalą Sanok 1:0.

W ostaniach swoich ligowych potyczkach obie drużyny musiały przełknąć gorycz porażki. Cosmos uległ w meczu wyjazdowym Podlasiu Biała Podlaska 1:2. LKS Pisarowce wrócił natomiast bez punktów z Tuczemp. Porażka z miejscowym Piastem 0:2.

W drugim półfinale rozegranym 5 kwietnia, derby Krosna dla Karpat, które pokonały Markiewicza 2:0.

Warto dodać, że LKS Pisarowce w ubiegłym roku zdobył Puchar Polski okręgu. Z kolei Cosmos Nowotaniec uczynił to 2 i 3 lata temu.

pisarowce LKS plakat_2018_Cosmos Nowotaniec0

red.
foto nagłówek: Tomasz Sowa (2)

DREWEX

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."