PWSZ Sanok włącza się w WOŚP!

11-01-2017

SANOK / PODKARPACIE. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sanoku wspiera organizację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sanoku. Już 14 stycznia o godz. 16.00 w hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ w Sanoku rusza maraton zumby, z którego dochód przeznaczony jest na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Podczas imprezy o bezpieczeństwo uczestników dbać będą studenci ratownictwa medycznego PWSZ Sanok, których będzie można też zobaczyć w niedzielę 15 stycznia na Rynku podczas pokazów pierwszej pomocy.

W tej samej hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego w niedzielę 15 stycznia o godz. 10.00 odbędzie się także turniej piłkarski dla dzieci. W finale Orkiestry 15 stycznia na Rynku zagra i zaśpiewa m.in Zespół Rozrywkowy PWSZ w Sanoku, złożony ze studentów edukacji muzycznej. Studenci PWSZ będą zaangażowani również w inne działania związane z organizacją WOŚP, m.in. z animacją dzieci, organizacją zbiórki pieniędzy.

DKMS

Wolontariusze – studenci PWSZ w Sanoku organizują także dzień dawcy podczas Finału WOŚP. Będzie można się zarejestrować jako potencjalny dawca szpiku w godz. 14.00-17.00 w kilku miejscach:

  • Kaufland ul. Królowej Bony 10
  • Galeria ul. Jagiellońska 30
  • Galeria Posada ul. Beksińskiego 4

zumbamateriały nadesłane

 

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.