REGION: Kradziona Toyota zatrzymana podczas kontroli drogowej

21-04-2017

W środę 19 kwietnia funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Medyce zatrzymali podczas kontroli drogowej samochód marki Toyota Avensis. Pojazd o wartości 50 tysięcy złotych został prawdopodobnie skradziony na terenie Niemiec.

14-110278

Toyota Avensis przewożona była na lawecie. Wiózł ją 57 – letni obywatel Rosji. Do kontroli drogowej zatrzymał się również 33 – letni obywatel Ukrainy, podróżujący innym samochodem, który stwierdził że jest właścicielem Toyoty. W trakcie ustalania legalności pochodzenia pojazdu strażnicy graniczni ujawnili, że w Toyocie został wyłamany zamek w drzwiach kierowcy. Ujawniono, również rozbieżność informacji znajdujących się w dowodzie rejestracyjnym w porównaniu ze stanem faktycznym samochodu. Między innymi nie zgadzał się rok produkcji – w dowodzie wpisany był 2011 a z elementów wyposażenia samochodu wynikało, że został wyprodukowany w 2012 r. Obywatel Ukrainy powiedział, że samochód kupił w Niemczech.

Sprawę przejęli do dalszego prowadzenia funkcjonariusze Policji z Komisariatu Policji w Medyce.

W tym roku funkcjonariusze Bieszczadzkiego OSG zatrzymali już 30 pojazdów pochodzących z przestępstw o łącznej wartości ponad 2 milionów złotych.

14-110279

BiOSG

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Komentarzy: 4 do “REGION: Kradziona Toyota zatrzymana podczas kontroli drogowej”

  1. .. pisze:

    po co wpuszczacie ukraincow do polski ?

  2. sporadyczny pisze:

    Obywatel Ukrainy powiedział, że samochód kupił w Niemczech. To po co pisac kradziona toyota jak dalej piszecie ze sprawe bada policja czy byla zeczywiscie kradziona-Jest domniemanie kradziezy wiec nie ze jest kradziona bo dowodow jeszcze nie ma

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.