REGION: Udaremnili przemyt ponad 26 tys. szt. sterydów i leków (ZDJĘCIA)

27-11-2017

MEDYKA, KORCZOWA / PODKARPACIE. Udaremnienie przemytu ponad 15 tys. sztuk sterydów i  11 tys. sztuk leków to wyniki kontroli funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej (KAS) na przejściach drogowych w Medyce i Korczowej. 

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z  Oddziału Celnego w Medyce skierowali do szczegółowej kontroli osobowego volkswagena na ukraińskich numerach rejestracyjnych.   W jednym z bagaży znaleźli spore ilości niezgłoszonych do kontroli środków anabolicznych. Dwojakiego rodzaju sterydy to łącznie 15200 sztuk wartych 15 tysięcy złotych. Przewożący je mężczyzna, 65-letni ob. Łotwy tłumaczył, że przewozi je na własne potrzeby.

27_11_2017

Z kolei podczas kontroli autokaru relacji Kijów-Praga, wjeżdżającego do Polski przez przejście graniczne w Korczowej, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej udaremnili przemyt ponad 11 tys. sztuk leków. Do ich własności przyznał się podróżujący autokarem ob. Ukrainy.

To kolejny w ostatnim czasie udaremniony przemyt farmaceutyków przez funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej (KAS) w woj. podkarpackim.

Tydzień wcześniej, także podczas kontroli autokaru, funkcjonariusze Oddziału Celnego w Korczowej udaremnili 28 tysięcy sztuk leków wspomagających potencję.

27_11_2017_3

Od początku tego roku, związku z nielegalnym przewozem farmaceutyków przez podkarpackie przejścia graniczne, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej wszczęli 12 spraw karnych skarbowych. Zatrzymano łącznie 64 tys. sztuk leków.

27_11_2017_2

KAS

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Komentarzy: 4 do “REGION: Udaremnili przemyt ponad 26 tys. szt. sterydów i leków (ZDJĘCIA)”

 1. WE sanoku! pisze:

  a we sanoku nie ma takich udaremnień ups

 2. stop dopalaczm pisze:

  hahaha. …

 3. dziadek pisze:

  ” 65-letni”… leki na potencję?
  I ja mu wierzę!

 4. miki pisze:

  Dziadek tobie to powinny już obrazki pokazywać i tłumaczyć albo czytać na głos bo Twój rozum się już skurczył i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.