REMONTY: Kochanowskiego i Prugara Ketlinga. Ulice zaczynają przypominać porządne jezdnie (ZDJĘCIA)

07-09-2017

SANOK / PODKARPACIE. Mieszkańcy Kochanowskiego i Prugara Ketlinga z niecierpliwością czekają na zakończenie prac remontowych na jezdni oraz chodnikach. Zgodnie z planem nowiutka drogą bez przeszkód będzie można przejechać z końcem września.

foto: B. Jaklik

Komentarzy: 22 do “REMONTY: Kochanowskiego i Prugara Ketlinga. Ulice zaczynają przypominać porządne jezdnie (ZDJĘCIA)”

 1. on pisze:

  Na wysokości wyjazdu z ogrodowej na prugara jeden kanał pod gruzami a drugi już na głównej nadal pod asfaltem. Inne już ustawione a te 2 pewnie….zapomnieli

 2. Anonim pisze:

  Cieszą te remonty.Jednak już na tych zdjęciach w niektórych miejscach widać, że asfalt nie został położony prawidłowo.

  • @Anonim pisze:

   A gdzie „fachowcy” od sprawdzania…? Pamiętamy jak to eden radny pokazywał jak to nawet jedną ręką można wyciągnąć kostkę na Placu Michała….? A teraz to najwyraźniej wszystko jest prawidłowo…?!

 3. .. pisze:

  wiecie po czym poznac gdzie na dabrowce mieszkaja radni lub byli radni?

 4. .. pisze:

  po ustawionych kolo ich domow progow zwalniajacych!

  • @ pisze pisze:

   Może wymień te ulice koło radnych,bo nie chce mi się wierzyć,że tak jest.Na Dąbrówce są takie drogi, że nie potrzeba progów zwalniających.

 5. J... pisze:

  Jeszcze okolice Kiczury i koło zakretu na Zygmunta Gorazdowskiego. Tam jest dziura na dziurze. Masakra jakas. To nie sa drogi dla aut tylko drogi polne takie jak w pole! Albo i gorsze

 6. Anonim pisze:

  Trochę wyszedłem przed szereg ze swoim komentarzem. Rozumiem, że jeszcze zostanie położona warstwa ścieralna i tam będzie równa, wyprofilowana odpowiednio. Jeśli tak będzie, to przepraszam za wcześniejszy wpis.

  Dlaczego wcześniej tak napisałem? Jako laik przyglądam się od lat remontom niektórych ulic w Sanoku. Po remontach woda nie ma odpływu, np. kilka lat temu remont ul. Sienkiewicza. Kratki odpływowe nie w tym miejscu, co powinny być. Remont ul. Jana Pawła II; po deszczu w wielu miejscach tworzą się kałuże, itp.

  Laicy mówią, że remont należy zaplanować po opadach deszczu. Wtedy widać wszystko jak na dłoni.

  Mimo wszystko, każdy remont dróg i budowę nowych chodników popieram.

  I jeszcze jedno, trzeba jak najszybciej usunąć trawę wzdłuż ul. Mickiewicza.

 7. XX pisze:

  Lubie jak esanok dba o szczegoly np wszystkie logo typu Lidl zamazane ale np Aptek Sloneczna juz nie.Dlatego lubie tą ich dokladnosc.Dziennikarstwo na najwyzszym poziomie.To sie chwali hahaha

 8. VON pisze:

  Jest na Posadzie taka ulica Topolowa. Jak się ma szczęście podczas przejazdu to dobrze. Jeśli nie i dochodzi do mijanki zaczynają się schody. Jeden z kierowców musi szukać jakiejś wnęki aby drugi mógł go wyminąć. W związku z tym proszę o jak najszybsze poszerzenie tej ulicy względnie ustanowienia jej jako jednokierunkowej. Może wreszcie Dobra Zmiana zawita na ul. Topolową.

  • JA pisze:

   ZNAJAC SANOCKIE REALIA ZAMIAST POSZERZYC ZROBIA JEDNOKIERUNKOWA – TAK JAK NP UL SANOWA – TYLKO ZE NA SANOWEJ TO JESZZCE W ODWROTNA STRONE RUCH PUSCILI NIZ ROZSADEK BY NAKAZYWAL!!!

 9. ili pisze:

  mógłby ktoś pomyśleć o tym że rozpoczął się rok szkolny i nawet nie pasy a znaki mogłyby pokazywać dzieciakom gdzie mogą przejść przez ulice..albo malujcie pasy albo postawcie spowrotem znaki..

 10. XP pisze:

  Organizacja prac na Prugara to jedna wielka żenada.

  • taki jeden pisze:

   Remontują ok 1,5 km odcinek już ponad 3 miesiące. Po co zerwali stary asfalt i zaczęli robić chodniki, asfalt można było zerwać na końcu.

   Remont dworca miał się zacząć wg. burmistrza w połowie sierpnia, mamy prawie połowę września na dworcu pies z kulawą nogą się nie kręci, po co było dworzec zamykać na całe wakacje, turystów po mieście ganiać i zniechęcać ich do ponownego przyjazdu?

   • arek pisze:

    Jaki ty niemadry , niewidziales ze koparka kopala w poprzek drogi w roznych miejscach i wpuszczali nowe rury ,wiec jak mieli nie zrywac asfaltu..

   • taki jeden pisze:

    arek

    Można było najpierw zrobić chodniki potem zerwać asfalt położyć rury, przewody i inne kanały. Podobnie jak robią na obwodnicy i też koparki pracują.

   • JA pisze:

    OBY TYLKO NIE ZROBILI STUDZIENEK TAK JAK NA JANA PAWLA – KAZDA INACZEJ A I TAK WSZYSTKIE POD KOLA TRAFIAJA I JUZ POZAPADANE!!!

 11. Ja wiem kto pisze:

  Dziadostwo i tyle

 12. "dobra zmiana" pisze:

  Remontują drogi, tu i ówdzie leją beton, ale centrum – istna wiocha!
  Wstyd, żeby w centrum miasta jakim jest Rynek Główny i Plac Św. Michała, gdzie przelewa się wielu turystów nie było przez cały sezon letni ani jednego kwiatka. Zawsze piękne kwiaty były!
  Nie mówiąc o fontannie, która niegdyś była podświetlana i można było słyszeć muzykę…Ale to było kiedyś….

  • Abca pisze:

   Kiedyś to polawiano komputery z Sanu, utopiono kasę na zielony rynek i parking dla maluchów.Poprzednikom Sanok ograniczał się do rynku i centrum miasta ,a na innych dzielnicach nic nie robiono,drogi z płyt betonowych pamietaja tow. GIERKA.Kwiatki z naszych podatków może na wszystkie ulice ,a nie na te w rynku.

   • Anonim pisze:

    Popieram lepiej drogi niż kwiatki!!! Zlikwidować jeszcze straż miejska – po co utrzymujemy policje skoro straż miejska ma ich wyręczać!!!!

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.