Rośnie szachowy mistrz. Świetna lokata Maćka podczas Mistrzostw Polski Juniorów (ZDJĘCIA)

11-04-2017

SANOK / PODKARPACIE. Maciek Czopor wziął udział w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach Klasycznych. Spisał się doskonale, gwarantując sobie druga oraz ósma lokatę w różnych kategoriach.

W dniach 1-8 kwietnia 2017 roku w Centrum Przygotowań Olimpijskich w Drzonkowie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 14 w ramach XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

mc

Maciek, w kategorii do lat 14, ostatecznie zajął 8 miejsce z dorobkiem 5,5 pkt. Natomiast wśród swoich rówieśników był drugi.

Młody szachista startował w grupie do lat 14 jako zawodnik młodszy. Przed ostatnią rundą Maciek miał szansę na brązowy medal, ale musiał wygrać swój pojedynek, jednak uległ późniejszemu mistrzowi Polski Pawłowi Teclafowi. Tempo gry to 1 godz. 30 min.+30 sek. na każde posunięcie.

Gratulujemy sukcesów młodemu szachiście!

mc2

materiały nadesłane

Komentarzy: 4 do “Rośnie szachowy mistrz. Świetna lokata Maćka podczas Mistrzostw Polski Juniorów (ZDJĘCIA)”

  1. Boris Spasski pisze:

    … oby tak dalej podziwiam i gratuluję …

  2. vip pisze:

    Wychowanek KOMUNALNYCH Sanok

  3. Axel P. pisze:

    To były zawody organizowane jako Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Drzonkowie. Maciek startował w kategorii do lat 14. gdzie zajął ósme miejsce, natomiast w rywalizacji do lat 12. nie brał udziału ze względów regulaminowych, gdyż 12 lat ukończył w roku ubiegłym. Można to sprawdzić na stronie chessarbiter. Drugie miejsce Maciek zajął ale w roku 2016 na podobnym turnieju w Olecku. Serdecznie gratulujemy

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.