Rozbite renault w przydrożnym rowie. Kierowca był pijany i nie posiadał uprawnień

27-11-2017

BUKOWSKO / PODKARPACIE. Dzielnicowy z posterunku w Bukowsku wracając po służbie do domu, zauważył uszkodzony samochód częściowo znajdujący się w rowie. Zatrzymał się i poszedł sprawdzić czy nikt nie potrzebuje pomocy. Obok samochodu zastał nietrzeźwego mężczyznę, który przyznał, że to on kierował. 32-latek miał w organizmie 2,5 promila alkoholu.

W piątek po godz. 22, dzielnicowy z Posterunku Policji w Bukowsku wracał po służbie do domu. W miejscowości Bukowsko zauważył osobowe renault. Część pojazdu znajdowała się na drodze, dodatkowo samochód był uszkodzony. Dzielnicowy podejrzewając, że mogło dojść do zdarzenia drogowego zatrzymał się i poszedł sprawdzić czy nikt nie potrzebuje pomocy.

Obok samochodu zauważył mężczyznę, który w trakcie rozmowy z policjantem przyznał się do kierowania renaultem. Oświadczył, że na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w skarpę. Mężczyzna jechał sam. Dzielnicowy poinformował o całym zdarzeniu dyżurnego i do czasu przyjazdu policyjnego patrolu i służb ratowniczych kontynuował z mężczyzną rozmowę.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce poddali mężczyznę badaniu na zawartość alkoholu. Okazało się, że 32-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, miał ponad 2,5 promila. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że 32-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna nie posiadał przy sobie dowodu rejestracyjnego ani potwierdzenie zawarcia umowy obowiązkowego ubezpieczenia OC.

32-latek został przewieziony do szpitala, gdzie po wykonaniu badań wypisano go do domu.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

the concept for drink driving

Źródło: KPP Sanok

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Komentarzy: 11 do “Rozbite renault w przydrożnym rowie. Kierowca był pijany i nie posiadał uprawnień”

 1. Bam pisze:

  Tak sie bawia na wichurach!!! Siano zamiast mozgu

 2. Anonim pisze:

  RBR zabłądził?

  • DK pisze:

   nie sanocki kretynie, czytać i pisać nauczyli? jeśli nie to ci przetłumaczę – to podobny do ciebie sanocki palant, który nawalony i bez uprawnień na szczęście nie zabił nikogo niewinnego…. szkoda strzępić ryja gdy chodzi o wszechobecną patologię z pod znaku RSA

  • doktorek pisze:

   do ,,anonim.. twój nick powinien byc analfabeta bo ty czytac nie umiesz

 3. Xzzz pisze:

  „…okazalo się, że 32-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, miał ponad 2,5 promila…”

  RBR i wszystko jasne.

 4. władek pisze:

  guzik mu zrobią, 335 i pewnie z 1000 zł grzywny, dalej bedzie jeździł bo i tak grzywna, grzywna, grzywna, trochę wyższa grzywna, zawiasy to mu dadzą może za siódmym razem o ile w ogóle…….

 5. Honda pisze:

  Rodem z Brzozowa jest

 6. fan pisze:

  wieczorne eskapady pijanych kierowców ! jadą bo Policja organizuje tylko „trzeźwe poranki” zorganizujcie wreszcie „trzeźwe wieczorki” – tak do komendanta Policji .

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.