SANOK: Miała duszności i zadzwoniła na Policję. Dyżurny pomógł chorej kobiecie

09-07-2017

SANOK / PODKARPACIE. Policjant odebrał telefon od starszej kobiety. Telefonująca powiedziała, że ma duszności i rozłączyła się. Dyżurny zlokalizował adres zamieszkania kobiety i wysłał na miejsce patrol. Okazało się, że konieczna była pomoc pogotowia ratunkowego.

W środę kilka minut po godz. 23. dyżurny komendy Policji w Sanoku odebrał telefon z numeru alarmowego. Po głosie poznał, że dwoniąca jest w podeszłym wieku. Kobieta uskarżała się na duszności, po czym w trakcie rozmowy niespodziewanie rozłączyła się. Dyżurny próbował się z nią skontaktować, jednak kobieta nie odbierała telefonu. Zaniepokojony funkcjonariusz użył funkcji lokalizacyjnej i ustalił adres zamieszkania zgłaszającej. Niezwłocznie wysłał na miejsce patrol Policji.

Po wejściu do mieszkania okazało się, że starsza kobieta jest sama w domu i ma poważne problemy z oddychaniem. Konieczna okazała się pomoc pogotowia ratunkowego. Na miejscu, po przeprowadzeniu wstępnych badań załoga karetki podjęła decyzję o przewiezieniu jej do szpitala.

50914740524

KPP Sanok

Komentarzy: 9 do “SANOK: Miała duszności i zadzwoniła na Policję. Dyżurny pomógł chorej kobiecie”

 1. Autor pisze:

  Policjant zrobil to co do niego należało. Wykazał sie sumiennością i profesjonalizmem. Ma szczęście, ze nie zaczął pełnić służby przed 1989 rokiem. Wówczas sumienność i profesjonalizm nie mialyby znaczenia. Tylko nieliczni mają szczęście dalej pracować, np. prokurator Piotrowicz były członek KC PZPR, prokurator oskarżający podczas stanu wojennego, bo nalezy do PIS. Jaka to partia antykomunistyczna?

 2. Zrozumiałeś pisze:

  A jak to jest ,że ty baranie dalej pracujesz kto ci płaci debilu lub wspomaga w twojej chorobie.Czy zjadasz przechodzone skarpetki?.

 3. Anka pisze:

  „Autor” miał prawo do swojej wypowiedzi, bowiem, w myśl konstytucji jeszcze obowiązującej, jest człowiekiem wolnym i ma prawo do wyrażania swojej opinii!
  A teraz pytanie do ludzi „ukrytych pod nikami: „Kwi, kwi ,kwi”. „Ta”, i „Zrozumiałeś”. Czy oprócz niewybrednych epitetów macie coś konstruktywnego do powiedzenia?

 4. smieszek pisze:

  Ludzie rly? Pod kazdym tematem musicie pisac o polityce… Nawet pod takim…

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.