SANOK: Nadzwyczajna w mieście. Remont Kwiatowej i Młynarskiej w 2018 roku?

12-09-2017

SANOK / PODKARPACIE. Na podstawie art. 20 ust. 2 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2016r. poz. 446 z późn. zm.) zwołuję XL Nadzwyczajną Sesję Rady Miasta Sanoka VII kadencji, która odbędzie się w dniu 12.09.2017 r. (wtorek) o godz. 15:30 w Sali Herbowej pokój nr 64 Urzędu Miasta w Sanoku, ul. Rynek 1.

Porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
2. Powołanie sekretarza sesji.
3. Zapoznanie Rady z porządkiem obrad.
4. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie wyrażenia zgody na realizację zadania pod nazwą „Przebudowa dróg gminnych Nr G117042R (ul. Kwiatowa), G117063R, G117061R (ul. Młynarska) w Sanoku” praz zabezpieczenie w budżecie Miasta Sanoka w 2018 roku środków finansowych na jego realizację, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
5. Zamknięcie obrad sesji.

foto: archiwum Esanok.pl

foto: archiwum Esanok.pl

Komentarzy: 27 do “SANOK: Nadzwyczajna w mieście. Remont Kwiatowej i Młynarskiej w 2018 roku?”

 1. ^^ pisze:

  Ciekawe kiedy zaczną remontować sadowa (od strony kiczur) bo chyba pieniądze na to poszły na coś innego..

  • Pytanie do J. Wydrzynskiego pisze:

   Panie radny jaki jest klucz wyboru remontu ulic? Są mieszkańcy, którzy od lat chodzą po błocie, czy remonty tam też dotrą? Może niektóre ulice mógłby poczekać?

 2. Sanoczanin pisze:

  A co Z Ul łany – czy ktoś z radnych tam jeszcze zagląda???

 3. Jan jednokierunkowy pisze:

  A kiedy dokończą Piastowską – już 12 lat ją robią, do skończenia zostało ok 200 m, a od strony Okulickiego już zaczynają powstawać pęknięcia i dziury. Ul. Pomorska woła o pomstę takie tam wertepy, nie wspomnę już o ul. Mokrej- płyty tak nierówno ułożone że zawieszenie w samochodzie po roku do wymiany…..

 4. Jurek pisze:

  A co z dokończeniem róemontu ulicy Krasińskiego zostało 200 metrów z dziurami i wybojami może przy okazji remontu Młynarskiej i Kwiatowej dokończyć Krasińskiego

 5. Noe pisze:

  Asfalt polozcie na Polnej, bo zapomnieliscie. A Kwiatowa jak najbardziej.

  • RSA pisze:

   Wszyscy się widzę dobrze znają i doradzają: to róbcie albo tamto tak albo tak.
   Wreszcie Sanok ma burmistrza który remontuje drogi i pamięta o wszystkich dzielnicach. Robi się raz tu raz tam. Ludzie by chcieli wszystko od razu… To się tak raczej nie da. Urząd przyjaciół dobra strategie po trochu wszystkim i za jakiś czas będzie inne miasto! Już jest dużo lepiej. Bo za poprzednich kadencji to Sanok zaczynał się cofać.

 6. autor pisze:

  Kiedy skoncza Glowackiego ???? Co roku po kilka metrow i straszna chwalba!

 7. Git pisze:

  Fajnie że wciaz coś robia

 8. VON pisze:

  Do Pana Jana.
  Ulica Topolowa to też Sanok.

 9. Anonim pisze:

  te chodniki na mlynarskiej pamietaja lata siedemdziesiate kiedy jeszcz krawezniki robiono z asfaltu nie wpomne o ulicy jasminowej gdzie jeszcze jest wysypany kamien

 10. He..he pisze:

  Panowie może zajęlibyście się w końcu dzielnicą Olchowce. Wstyd żeby duża dzielnica w Sanoku przy głównej drodze miała tylko jeden stary jak Świat chodnik. Jak dzieci maja chodzić do szkoły. Panowie obudźcie się. Olchowce to też SANOK. Kiedy w końcu położycie asfalt na Turystycznej (do końca) ? Wertepy straszne koło zapada się w błocie po deszczu a oni bawią się w remonty.

 11. Oni pisze:

  Troszeczke obiektywizmu. Kazdy z was chciałby miec asfalt pod sam domek na tych olchowcach i zahutyniach i dąbrówkach. A te dwie ulice to w sumie centrum miasta,sam z nich korzystam czesto chociaz mieszkam na zatorzu.Wygladaja strasznie. Tez wolałbym zeby w końcu kenara zrobili, Głowackiego do końca czy asfalt na Poziomkowej ,Drzymaly czy Malinowej.Ale akurat na Wojtostwie ruch jest większy, a to tez powinno mieć znaczenie. P.s. co do Polnej racja, wiele osob tam jezdzi zwłaszcza po 15,nie wiem na co czekaja z tym asfaltem.

 12. Pieszy pisze:

  Jeżeli chodzi o natężenie ruchu drogowego to Dabrowka jest najbardziej zakorkowana w całym.Sanoku

 13. XXX pisze:

  dwie najpotężniejsze arterie w Sanoku… kwiatowa i młynarska.

 14. IZA pisze:

  A MOŻE puścić ruch samochodowy po dużym rynku?.. jest prawie pusty!

  • @IZA pisze:

   Właśnie tam ruch już się odbywa!Czasem trzeba uciekać przed jeżdżącymi po Rynku samochodami.
   Nie mówiąc ile samochodów stoi pod U.M. a rzekomo ten „problem społeczny” podobno został załatwiony zaraz w pierwszym miesiącu urzędowania nowej władzy.ha!ha!ha!”dobra zmiana”!

 15. Apel z Wójtostwa !!!!! pisze:

  Co do tej pory zrobiono z dojazdem do Szkoły Podstawowej nr. 4 („droga” miejska).

  NIC

  Zróbcie coś bo dojdzie tam kiedyś do tragedii!!! Auta, aby się wyminąć – JADĄ CHODNIKIEM!!!! Bo wąsko.

  Co z tego że na bramie wjazdowej do szkoły jest „zakaz ruchu” jak nikt go nie przestrzega, nawet nie ma chętnych na wlepianie mandatów.
  Szkoła jest największa w mieście (na chwilę obecną 7 klas), oddziały przedszkolne, a jedyny dojazd pod samym blokiem JP II 45. Proszę spojrzeć na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Aż czerwono – SZOK.

 16. Wanda Kot pisze:

  Uprzejmie informuję osoby zainteresowane, że wykonanie nakładki asfaltowej na ulicy Polnej zaplanowane jest w Harmonogramie Prac Inwestycyjnych na miesiąc Październik 2017 roku. Proszę się uzbroić w cierpliwość, ponieważ teren po wykonanych pracach kanalizacyjnych musiał się utwardzić. Pozdrawiam Wyborców!

 17. Grzesiek Dudziński pisze:

  Starą nawierzchnię z ulic Młynarska i Kwiatowa bardzo proszę na Porcelanową. Będzie OK

 18. Paweł pisze:

  Kiedy w końcu Krasińskiego? Dziura dziurą pogania.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.