SIATKÓWKA: TSV z tarczą po meczu w Siedlcach. Awans mają jednak rywale

SANOK / PODKARPACIE. Siatkarze TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok pokonali na wyjeździe KPS Siedlce 3:2 w meczu rewanżowym pierwszej fazy play-off I ligi. Mimo prestiżowej wygranej nasza drużyna nie zagra w najlepszej czwórce bowiem przeciwnik obronił przewagę wypracowaną podczas pojedynku w grodzie Grzegorza. Teraz sanoczanie przystąpią do batalii o miejsca 5-8.

Piąta drużyna sezonu zasadniczego musiała odrabiać starty poniesione na własnym parkiecie (przegrana 0:3). Mimo ambitnej walki i ostatecznie zwycięstwa w rewanżu 3:2, sanoczanom nie udało się awansować do najlepszej czwórki I ligi. Znajdzie się tam czwarty po pierwszej części sezonu KPS Siedlce.

KPS Siedlce – TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok 2:3 (23, -25, -23, 15, 14)

MVP: Paweł Rusin.

Wynik pierwszego meczu: 3:0 dla KPSu. Awans: KPS Siedlce.

Teraz TSV przystąpi do gry o miejsca 5-8. Pierwszym przeciwnikiem Sanoka na tym etapie rozgrywek będzie AGH Kraków.

O zwycięstwo w I lidze zagrają: Ślepsk Suwałki, Warta Zawiercie, Stal Nysa i KPS Siedlce.

Zobacz zdjęcia z meczu rozegranego w Sanoku

|
Pomoc Finansowa

Komentarzy: 10 do “SIATKÓWKA: TSV z tarczą po meczu w Siedlcach. Awans mają jednak rywale”

1. kibic siatkówki pisze:

Gratulacje

2. Kate pisze:

Szkoda tylko,ze nie moglismy zobaczyc tego zwyciestwa!Gratulacje Panowie!

3. gros pisze:

Siedlce wygrały 1 seta bo tyle musialy zeby awansowac a potem sparing druga szóstka. A my podnieta jaki wielki sukces

• Doinformowany pisze:

Człowieku najpierw przeczytaj regulamin a później wypowiadaj się na forum. Siedlce musiały wygrać dwa sety czyli zdobyć punkt aby być pewnym awansu. Losy meczu ostatecznie rozegrały się w 4 secie gdzie TSV był bardzo blisko doprowadzenia do złotego seta…

• rolf pisze:

no tak w IV secie TSV był blisko wygranej, zważywszy że przegrali seta do 15

4. ktoś pisze:

KPS praktycznie zapewnił sobie awans w Sanoku,ten mecz miał duże znaczenie dla siedlczan. W meczu rewanżowym KPS musiał wygrać dwa sety a TSV z kolei musiał wygrać mecz w stosunku 3:0 lub 3:1 i wówczas byłby złoty set. Szacunek dla całej drużyny za walkę i grę do końca, liczymy na dobrą postawę w Krakowie. Jesteście na fali to pora przełamać serię AGH. Mecz w Krakowie będzie rozegrany w sobotę o godzinie 18:00.

5. i tez ktoś pisze:

Przyjechali z Tarczą a czyja to była tarcza? ,kto ją nosił? ,a miecze pozostawił dla siebie.

6. hokej teraz siatka pisze:

no to teraz armia najemników wyjedzie jak hokeiści i to tyle w tym temacie

7. Artur pisze:

Wygrany mecz ale co z tego ? nic
    Morze w przyszłym sezonie będzie lepiej.
    A na to to są potrzebne finanse, lepszy trener i dużo woli walki, musi wszystkim zależeć .

8. Znawca pisze:

Gdyby TSV wygrał jednego np. pierwszego seta zamias przegranej a wynik był 23-25 to byłby w czwórce pierwszej ligi. Takie są fakty wiec gratulacje dla całej drużyny sztabu szkoleniowego i oczywiście zarządu który robi co może dla dobra tej drużyny i Sanoka.

Napisz komentarz:

Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w gravatar.com.
"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."