SIATKÓWKA: W sobotę rewanż z AGH Kraków. Na szali możliwość gry o 5. miejsce. Trzymamy kciuki!

SANOK / PODKARPACIE. To już jedna z ostatnich okazji do obejrzenia siatkarzy TSV w akcji w ramach sezonu 2016/2017. W sobotę, drużyna z grodu Grzegorza rozegra rewanżowy pojedynek z AGH Kraków, którego stawką będzie możliwość gry o 5. miejsce na zakończenie zmagań. Początek meczu o godzinie 17:00.

Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem sanoczan 3:2. TSV dwa razy odrabiało stratę seta, a w tie-breaku przechyliło szalę wygranej na swoją korzyść. Na pochwałę zasługuje cały zespół, który z determinacją dąży do powtórzenia sukcesu z rundy zasadniczej, którą czerwono-biało-zieloni zakończyli na 5. pozycji.

Obie drużyny znają się doskonale, grały bowiem ze sobą już czterokrotnie. O tajemnicach nie może być mowy. Mając w pamięci, że trzy z czterech pojedynków kończone było w piątym secie, w sobotę może nas czekać kolejne emocjonujące i zacięte spotkanie.

Aby zapewnić sobie przynajmniej 6. lokatę na zakończenie sezonu, sanoczanie muszą odnieść zwycięstwo w jakimkolwiek rozmiarze. W przypadku wygranej gości za trzy punkty (3:0 lub 3:1), Sanok zagra najwyżej o miejsce 7. Jeśli AGH zwycięży 3:2, dojdzie do złotego seta.

W drugiej parze, o miejsca 5-8 walczą SKS Hajnówka i Krispol Września. W pierwszym starciu górą byli ci drudzy. W meczu rozegranym we Wrześni kibice oglądali tie-break. Rewanż również w sobotę.

I LIGA – PLAY-OFF O MIEJSCA 5-8