Ślisko na drogach. Kierowco noga z gazu!

27-11-2017

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę na drogach! Zimno, mokro i ślisko – to wszystko wpływa znacząco na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Rano 33-letni kierujący stracił panowanie nad swoim autem, wpadł w poślizg i jazdę zakończył w przydrożnym rowie.

Dzisiaj po godzinie 6, policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Ustrzykach Dolnych. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że kierujący, 33-letni mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył samochodem w mostek i zakończył jazdę w przydrożnym rowie. Mężczyzna z obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Podróżował sam.

Policjanci przypominają, padający i zalegający śnieg powoduje, że nawierzchnia jezdni jest śliska, oblodzona i powoduje jednocześnie zmniejszoną przyczepności kół pojazdu podczas jazdy. W takich warunkach atmosferycznych niedostosowanie prędkości do warunków drogowych może doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji.

fot. archiwum KPP Ustrzyki Dolne

ŹRÓDŁO: KPP Ustrzyki Dolne

PORCELANOWY ZAKĄTEK Precyzyjne Wycinanie

Komentarzy: 2 do “Ślisko na drogach. Kierowco noga z gazu!”

  1. mietek pisze:

    Zaczyna się, taniec z gwiazdami :D

  2. Xzzz pisze:

    RBI i wszystko jasne.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.