ŚREDNIE WIELKIE: Jechał na junaku bez kasku. Miał ponad 3 promile!

09-05-2017

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali do kontroli motocyklistę, który nie miał założonego na głowie kasku. Po zbadaniu okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. Urządzenie wykazało, że ma w organizmie ponad 3 promile alkoholu.


Wczoraj przed godz. 20, dzielnicowi pełniący służbę w miejscowości Średnie Wielkie zauważyli jadącego drogą motocyklistę. Policjantów zaniepokoił fakt, że kierujący junakiem nie ma założonego na głowie obowiązkowego kasku ochronnego. Funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli drogowej. W trackie rozmowy wyczuli od kierującego alkohol.

Po zbadaniu urządzeniem pomiarowym okazało się, że 44-letni mieszkaniec powiatu sanockiego ma w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Jak się okazało mężczyzna tego samego dnia spożywał alkohol i miał zamiar przejechać na posesję znajdującą się w nieopodal, a o kasku po prostu zapomniał.

Policja przypomina, że osoba, która znajdując się w stanie nietrzeźwości kieruje pojazdami mechanicznymi odpowiada za popełnienie przestępstwa. Sąd może orzec karę grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

303-127872

źródło: KPP Sanok

Komentarzy: 11 do “ŚREDNIE WIELKIE: Jechał na junaku bez kasku. Miał ponad 3 promile!”

 1. Doktor pisze:

  To pewnie przez to ze nie wie jak dalej żyć bo Gmina Zagórz w Średnim Wielkim chce wybudować kompostownie i zrobić mega wysypisko

 2. waldi pisze:

  a co będzie się działo jak będzie tam mega wysypisko i mega smród – tylko 4 promile codziennie żeby nic nie czuć?

 3. mieszkaniec pisze:

  Ludzie już nie mają dla siebie nadziei,i tak ich nikt nie szanuje.Nie dziwię się gościowi :(

 4. Śmiejący Władzio pisze:

  Pojechał do sąsiada z żałości o wysypisko wypili co nie co, ale do domu bez policji już nie wrócił.Po odsiadce 2 lat i powrocie wysypisko zadziała w pełnym rozruchu.Burmistrz Zagórza wie co robi.

 5. misiu jogi pisze:

  Po pijaku na junaku ha,ha !

 6. hedon pisze:

  I na takich zadupiach chłopa złapali. Ale to nic dziwnego, motor, skuter, rower czy ciągnik w takiej dziurze to 90% szansy, że znietrzeźwiony :D

 7. rsa pisze:

  I dobra je

 8. Pigwa pisze:

  A kiedy już będziemy tak długo oczekiwaną kompostownię to będziemy jeszcze świecić.)))))))))))

 9. raf pisze:

  Za kare kazalbym mu dwa lata chodzic w kasku.

 10. opór pisze:

  Stop wysypisku i kompostowni ,nie zgadzam się na takie traktowanie !

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.