STAL SANOK: Do 60 minuty jak po grudzie. Efektowna końcówka i pewne zwycięstwo! (ZOBACZ BRAMKI, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Piłkarze Ekoball-u Stali Sanok pokonali 3:0 Wisłok Strzyżów. Był to mecz w ramach 7. kolejki rozgrywek IV ligo podkarpackiej. Pojedynek do 60 minuty nie zachwycał. Bramka Kamila Adamiaka na 1:0 i czerwona kartka dla zawodnika gości pobudziła sanoczan.

Zapraszamy do obejrzenia bramek oraz galerii zdjęć. Niebawem materiał filmowy, w którym zaprezentujemy najciekawsze akcje oraz pomeczowe opinie.

Geo-Eko Ekoball Stal Sanok – Wisłok Strzyżów 3:0 (0:0)

1:0 Kamil Adamiak 60`
2:0 Bartosz Sieradzki 74`
3:0 Bartosz Sieradzki 89`

Od 62 minuty spotkania Wisłok Strzyżów grał w 10 po drugiej żółtej kartce jednego z zawodników gości.

fot: Tomasz Sowa