STAL SANOK: Skończyło się 3:1, choć mogło być wyżej. Zobacz najciekawsze akcje spotkania (SKRÓT, FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Po trzech rozegranych spotkaniach ligowych, na koncie sanoczan komplet punktów. Dopisane trzech oczek po meczu z Sokołem Nisko było możliwe dzięki trafieniom Konrada Kaczmarskiego, Kuby Ząbkiewicza i Bartka Sieradzkiego. Raz jeszcze zapraszamy na Wierchy, do obejrzenia najciekawszych akcji tego spotkania. Bo choć zwycięzców się nie sądzi, to wydaje się, że środowa wygrana mogła być bardziej okazała.

Najbliższe spotkanie ligowe sanoczan to wyjazdowy mecz z Izolatorem Boguchwała (27 sierpnia, godz. 11.00). Na Wierchach żółto-niebieskich zobaczymy 30 sierpnia. Ekoball Stal Sanok podejmie Polonię Przemyśl (godz. 17.00).

We wspomnianych spotkaniowych trenerzy Robert Ząbkiewicz i Piotr Kot, nie skorzystają z usług Michała Śmietany. Nasz stoper w meczu z Sokołem naciągnął mięsień w pachwinie i w 37 minucie musiał opuścić plac gry. Teraz czeka go prawdopodobnie 2-3 tygodniowa przerwa.

Foto-Tomasz-SowaIMG_34261

STAL SANOK: Komplet punktów na koncie sanoczan! Wygrywamy z Sokołem Nisko (ZOBACZ BRAMKI, ZDJĘCIA)