Święta na drogach. Więcej wypadków, rannych i nietrzeźwych kierowców

27-12-2017

PODKARPACIE. Podczas tegorocznych działań „Boże Narodzenie 2017″ na drogach naszego regionu doszło 17 wypadków, w których 18 osób zostało rannych, a jedna osoba poniosła śmierć na drodze. Funkcjonariusze zatrzymali i udaremnili dalszą jazdę 49 nietrzeźwym kierowcom.

303-149476

Na podkarpackich drogach w czasie trwania pięciodniowej policyjnej akcji „Boże Narodzenie 2017″ doszło do 17 wypadków (w ubiegłym roku 7). Rannych zostało 18 osób (w ubiegłym roku 12).

Do tragicznego wypadku doszło w pierwszym dniu działań, w Biedaczowie w powiecie leżajskim. W zderzeniu osobowej toyoty z ciężarowym manem, zginął kierowca toyoty.

Policjanci zatrzymali i udaremnili dalszą jazdę 49 kierowcom, którzy wsiedli za kierownicę pomimo spożywania wcześniej alkoholu. W ubiegłorocznej akcji, w ciągu czterech dni, było zatrzymanych 37.

Na drogach regionu było więcej policyjnych patroli ruchu drogowego. Funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem wszystkich podróżujących po drogach Podkarpacia.

Clipboard02

KWP

Komentarzy: 7 do “Święta na drogach. Więcej wypadków, rannych i nietrzeźwych kierowców”

 1. Marcin.Wójtostwo pisze:

  Ahahah ja znowu jeździłem w święta po pijaku i mnie nie złapali ja się śmieję z policji!!!

 2. ja pisze:

  Na krzywy ryj dużo nie mogłeś wypić więc interwencja nie była potrzebna.Tylko komp za darmo ci się trafił a pić z takim matołem jak ty, nie uchodzi.

 3. Marcin.Wójtostwo pisze:

  Ssij pałę PiSowska cipo!

 4. Marcin.Wójtostwo pisze:

  Chyba z Ciebie palancie

 5. Peter pisze:

  PO-papraniec(PO-tomek UB-eka, że ci z Partii Oszustów jeszcze podnoszą głos, wystrzelic was w kosmos czerwone ścierwa!)

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.