TSV spróbuje wrócić do gry. Trudne, ale nie niemożliwe zadanie w Siedlcach

SANOK / PODKARPACIE. Siatkarze TSV Mansardu TransGaz-Travel Sanok rozegrają rewanżowe spotkanie pierwszej rundy play-off I ligi, w którym rywalem jest KPS Siedlce. Sanoczanie mają do odrobienia przegraną z własnego terenu.

Pierwszy mecz fazy play-off TSV przegrało 0:3, czym postawiło się w ekstremalnie trudnej sytuacji. Podopieczni Krzysztofa Frączka muszą wygrać w Siedlcach za trzy punkty i liczyć na zwycięstwo w złotym secie.

Pierwszy mecz nie napawa optymizmem kibiców TSV, choć każdy kolejny pojedynek to inna historia i sanoczanie nie stoją na straconej pozycji. Sympatycy klubu z Podkarpacia zaciskają kciuki za powtórzenie występu pucharowego, kiedy Sanok wygrał z Siedlcami 3:1.

Jednocześnie trzeba przypomnieć, że już sam awans do play-offów i to z 5. miejsca, jest ogromnym sukcesem beniaminka.

Dzisiejsze spotkanie w Siedlcach rozpocznie się o godzinie 18:00.

Po jego zakończeniu podamy wynik.

I LIGA

KPS SiedlceTSV Mansard TransGaz-Travel Sanok

11.03.2017, godz. 18.00

SIATKÓWKA: TSV Sanok przegrywa z KPS-em Siedlce. Za tydzień rewanż i „złoty set”? (ZDJĘCIA)