Ukradł rower pozostawiony na klatce schodowej. Policja apeluje o czujność

30-05-2017

SANOK / PODKARPACIE. Policja przypomina właścicielom o prawidłowym zabezpieczaniu rowerów. Pamiętajmy, że często to okazja czyni złodzieja. Zwracajmy uwagę na osoby obce, które wchodzą lub wychodzą z piwnic lub klatki schodowej bloku.

Wczoraj policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży roweru z jednego z bloków przy ul. Stróżowskiej w Sanoku. Jednoślad stał na klatce schodowej i nie był w żaden sposób zabezpieczony przed kradzieżą.

Z analizy policjantów wynika, że najczęściej są kradzione rowery pozostawione bez nadzoru i zabezpieczeń na klatce schodowej, przed blokiem lub w piwnicy. Niestety zdarza się, że piwnice nie są właściwie zamykane.

303-130293

Nierzadko też do kradzieży dochodzi w dzień, dlatego Policja prosi o wzmożoną czujność mieszkańców. W przypadku zauważenia nieznajomej osoby, która obserwuje piwnice lub wyprowadza rower czy też kilka rowerów z piwny, bądź klatki schodowej, podejrzanie się przy tym zachowując, należy niezwłocznie powiadomić Policję. Pomoc sąsiedzka jest bezcenna również w przypadku nieobecności właścicieli jednośladów.

O każdej budzącej niepokój sytuacji należy niezwłocznie poinformować Komendę Powiatową Policji w Sanoku, ul. Witkiewicza 3, tel. 13 46 57 310 lub tel. alarmowy 997.

źródło: KPP Sanok

Komentarzy: 9 do “Ukradł rower pozostawiony na klatce schodowej. Policja apeluje o czujność”

 1. Ja wiem kto pisze:

  Ide i patrze rower nie zapięty, idę dalej bo c**uj mnie to obchodzi. Nie kradne ani nawet przez mysl mi to nie przechodzi.
  Złodzieje są chorzy psyhicznie.

 2. SPRZECIW pisze:

  Jeszcze wybudujcie więzienie w Sanoku i ściągnijcie 1000 przestępców z zewnątrz do Sanoka to będziecie widzieć swoje rowery jak zaczną wychodzić na zwolnienia, albo przepustki…..

 3. a pisze:

  to trzeba az analizowac zeby stwierdzic ze nie zabiezpieczony rower moze trawic lupem zlodzieji?ja piernicze

 4. XXX pisze:

  W centrum Sanoka mamy areszt śledczy a nie zakład karny ;)

 5. Shadow pisze:

  Co z tego że zabezpieczyłem rower i go przypiąłem jakieś 2 lata temu zrobiłem tak i mi go ukradli A policja niby przyjęła zgłoszenie i mówili że będą szukać a ***** szukają bo roweru dalej nie ma

 6. przepraszamzaszczerosc pisze:

  Pragnę tylko przypomnieć, iż w tym kraju w którym prawo jest ustawione dla złodzieja, przetrwać można jedynie kradnąc, gdyż uważam ze mało kogo kto zarobi 2000brutto czyli 1600. Zł będzie stać na dobry rower. Heh super tylko KURWA mudzinow i ciapoli nam brakuje którzy noszą w plecaku wszystko oprócz książek, a i przypomnę tylko uważajcie na marihuanę bo to zło lepiej wyebac se połówkę pod sklepem

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.