W Lesku działa kobieca sekcja piłki nożnej. – Pokochałyśmy ten sport – mówią zgodnie zawodniczki Sanovii (FILM)

23-10-2017

LESKO / PODKARPACIE. Trenują od około roku, dwa razy w tygodniu. Piłkarki Sanovii Lesko stawiają kolejne kroki w kobiecej piłce. Pod okiem Zbigniewa Tarnawskiego robią postępy z dnia na dzień, z treningu na trening. Od obecnego sezonu, doświadczenie zbierają ponadto występując w III lidze kobiet, grupie podkarpackiej.  Odwiedziliśmy przesympatyczne dziewczyny na jednym z treningów.

Przesympatyczne zawodniczki Sanovii Lesko. Stoją od lewej: Amelia Adamska, Karolina Karaczkowska i Małgorzata Podkalicka.

Przesympatyczne zawodniczki Sanovii Lesko. Stoją od lewej: Amelia Adamska, Karolina Karaczkowska i Małgorzata Podkalicka.

Osoby lub firmy zainteresowane współpracą z klubem mogą kontaktować się poprzez portal społecznościowy Facebook, lub adres e-mail, z przedstawicielem Zarządu panią Katarzyną Podkalicką / kaskapodkal@gazeta.pl

Komentarzy: 14 do “W Lesku działa kobieca sekcja piłki nożnej. – Pokochałyśmy ten sport – mówią zgodnie zawodniczki Sanovii (FILM)”

 1. Ewa pisze:

  szkoda że w Sanoku nie ma takiej sekcji

 2. Anonim pisze:

  Co to ma być za dyskryminacja może pokaz ujawnić sie i powiedz im to prosto w twarz zobaczymy czy bedzie Ci tak łatwo nie radzę zacierać z 20 dziewczynami na raz

 3. Kibic pisze:

  Jakiś kontakt w sprawie pomocy klubu ?

 4. Borys pisze:

  Są jeszcze talenty po wioskach. Np. w Hoczwi … Mikołajczak

 5. jurny jurek z jureczkowa pisze:

  dają czy trzeba z nimi chodzić?

 6. hmm pisze:

  z Sanoka graja 4 dziewczynki w Kadrze Podkarpacia. Taki news bo media nie wiedzą ;)

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.